Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Spor-Deneme

Spor-Deneme isimli konu başlığında toplam 23 kitap bulunuyor.
  Spor-Deneme kategorisindeki kitaplar
Sinan Erdem

Dünya Kitapları

``Sporcu yaşlandıkça unutulmaya başlar. Gençler tanımaz, çoğu insan adını bile hatırlamaz olur. Tam da bu yüzden, bir spor adamı yıllar boyunca biriktirdiği deneyimleri yazmalı. Geçmişten alınan dersler yeni kuşaklara aktarılmalı.`` Sinan Erdem `Bütün toplumlarda, karşılaşılan sorunlara ancak büyük beyinler, seçkinler çözümler getirebilirler. Sinan Erdem düşünce derinliği olan seçkin bir insan..»»
Hollandalılar ve Savaş

İthaki Yayınları

Hollandalılar ve Savaş, her şeyden önce dramatik, hüzün verici bir kitap. İnsanın nasıl da alabildiğine acımasız, bencil ayrımcı ve korkakça davranabildiğini, gençliğin taşınması güç ağırlığıyla ortaya koyuyor. Kuper`in kitabıyla, futbol tutkumuz, varoluşumuza sorgulamamıza dek varacak uzun soluklu bir hesaplaşmanın aracı olabilir.»»
Özgür Topyıldız

İletişim Yayınları

“Anadolu Yıldızı”… “Kırmızı Şimşekler”… “Eseses- Kikiki- Eski eski-Es”. Türkiye futbol tarihinin en büyük nostaljik kıymetlerinden biri: Eskişehirspor. Futbolda “Anadolu Devrimi”nin simgesi idi Eskişehirspor… İstanbul oligarşisine karşı çıkan ilk büyük tehditti… Altın çağındaki Eskişehirspor, 1960’lar/1970’ler dönümü Türkiye’sinde yaşanan toplumsal değişim dinamizminin, “statüko”yu sarsmaya dö..»»
Tanıl Bora

Kendi Yayını

Gençlerbirliği, Türkiye`nin en eski futbol kulüplerinden biridir. Cumhuriyetle yaşıttır. Elinizdeki kitabın yayımlandığı 2003 yılı, Gençlerbirliği kulübünün kuruluşunun 80. yıldönümüdür. Gençlerbirliği`nin adı bile "başka"dır! Bir ilin, şehrin veya semtin adını takınmamış olan, sadece "kendine mahsus" bir isim taşıyan ender kulüplerden biridir, bu ülkede. Gençlerbirliği`nin hayat hikayesi de "b..»»
Bozkurt K. Yılmaz

Parantez Yayınları

BU ASK BIZI CANLI TUTACAK FENERBAHCELI OLMAK»»
Ziya Adnan

İletişim Yayınları

Çünkü Biz Ankaragüçlüyüz!"Anılar-Denemeler-Söyleşiler"»»
Bağış Erten

İletişim Yayınları

Dünya Kupası»»
Andrew Jennings

Bilgi Yayınevi

Bugüne kadar futbolun tüm dünyaya hükmeden gizli bölgesine girmeyi başarabilen hiç kimse olmamıştı. Ünlü bir araştırmacı spor muhabiri olan Andrew Jennings bunu başardı ve tam dört yıl boyunca bu güzel sporun tepe noktasında dönen dolapları derinlemesine araştırdı. Sonuçta, çok büyük tartışmalara neden olan bu kitap çıktı ortaya.

• Kitap henüz yayımlanmadan önce birçok gazeteye haber oldu..»»

Halit Kıvanç

İletişim Yayınları

Futbol Bir Aşk»»
Christian Authier

Kitap Dünyası

FUTBOL A.S.»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.