Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sanat-Resim-Akrilik Boya

Sanat-Resim-Akrilik Boya isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Sanat-Resim-Akrilik Boya kategorisindeki kitaplar
Fernanda Canal

Net Yayıncılık

Net Sanat Kitapları, resim yapmayı öğrenmek veya geliştirmek isteyenler için resim ve çizim çalışmalarına yönelik eşssiz bir koleksiyondur. Her kitap bir konuda (Peyzaj, natürmort, figür, vb) ya da teknikte (yağlıboya, suluboya, pastel, vb) yetkin uzmanların gerçekleştiridği çeşitli araştırmalara ayrılmıştır.

Her alıştırmada önce konu olarak seçilen modelin bir fotoğrafı verilmekte, daha..»»

Alwyn Crashaw

İnkılap Kitabevi

Resim yapmayı öğrenmek eğlenceli olabilir ama yönlendirilmesi gerekir. Ressam öğretim görevlisi Alwyn Crawshaw akrilik boyalarla resim yapmayı siz adım adım yönlendirerek eğlenceli ve kolay hale getiriyor.

* gerekli malzemeler

* yüzey çeşitleri

* perspektiv

* ana teknikler

* çeşitli fırça vuruşları ve etkiler

Sonra alıştırma yapmak kalıyor. Bu kitap için özel olarak haz..»»

Parroman Publishing Editörleri

İnkılap Kitabevi

Akrilik Tekniklerine Dair Her Şey adlı bu kitap, güzel sanatlar okuyan öğrenciler ve deneyimli amatörler için yazıldı. Kitapta öncelikle akriliğin temeli açıklanıyor, daha sonra yeni çalışmalar yaratmakta uzmanlaşmayı kolaylaştıracak detaylı öneriler sunuluyor. Ayrıca plastik bazlı pigment veya akrilikle boyama yapan sanatçıya farklı olasılıkların zenginliği de gösteriliyor. Bu pigmentlerin kendi ..»»
Fernanda Canal

Net Yayıncılık

Bu kitap, akrilik resme başlamak için çok gerekli olan kuramsal temelleri vererek, bu tekniği öğrenemk isteyenlerin ilk adımlarını bilinçli atmalarını sağlamayı, böylece ilk günlerde yaşanabilecek çekingenliği azaltmayı amaçlamaktır. Akriliğe başlamak için gerekli malzemelerin neler olduğu ve nasıl kullandıkları, renklerin karışımlarının nasıl yapıldığı, vb. bilgiler yalın bir dille anlatılmakt..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.