İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Rusça

Rusça isimli konu başlığında toplam 38 kitap bulunuyor.
  Rusça kategorisindeki kitaplar
Kollektif

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Rusça öğrenmek isteyenler için ders kitabı (152 sayfa), çalışma kitabı (88 sayfa) ve 70 dakikalık ses CD`sinden oluşan üç parçalı set. 28 dersten oluşan ders kitabındaki diyaloglar ses CD`si ile pekiştirilerek Rusça`yı konuşma ortamı içinde daha kolaylıkla öğrenmenize ve doğru telaffuz etmenize yardımcı olacaktır. Çalışma kitabı ise öğrendiğiniz her konu ile ilgili bilgilerinizi sınamanız iç..»»
Peter Norman

Sosyal Yayınlar

50 DERSTE RUSCA CD`LI»»
Vedat Gültek

Sosyal Yayınlar

ATASOZLERI SOZLUGU TURKCE-RUSCA RUSCA-TURKCE»»
Nurcan Cip

Palme Yayıncılık

Rusça, yeryüzünde yaygın olarak konuşulan beş altı büyük dilden biridir. Ülkemizde de bu dili öğrenme talebi gün geçtikçe artmaktadır. Kitap, bu talebi karşılamak amacıyla yoğun ve dikkatli bir çalışma sonunda ortaya çıkmıştır. Kitap benzerlerinden farklı olarak hem anlatımda açıklık ve yalınlık hem de öğrendiklerinizi bol örneklerle test edip onları pratik olarak kullanıma sokmayı amaçlamıştır. ..»»
Ayten Kazımova

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Kendi Kendine Pratik Rusça Konuşma Kılavuzu»»
İsmail Kaynak

Asil Yayınevi

Pratik , telafuzlu , Türkçe açıklamalı, gerçek Rusça`yı öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır»»
İsmail Kaynak

Asil Yayınevi

Pratik , telefuzlu , Türkçe açıklamalı , gerçek Rusça`yı öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır. »»
İsmail Kaynak

Asil Yayınevi

Pratik, telafuzlu , Türkçe açıklamalı , gerçek Rusça`yı öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır. »»
Kolektif

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Rusça`da İlk Adım, ilke olarak Rusça`yı kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış KENDİ KENDİNE ÖĞRENME kitabıdır.

Konuların çok açık ve kolay öğrenilebilir biçimde veya ayrıca anlamayı daha da kolaylaştırması için bir çok resimlerle süslendiği bu kitapta kendi kendine öğrenenler göz önünde tutulduğu için öğretim uygulamalı bir şekilde yapılmış ve uygulama sorularının cevapları..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.