Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Reklamcılık

Reklamcılık isimli konu başlığında toplam 64 kitap bulunuyor.
  Reklamcılık kategorisindeki kitaplar
Üner Üsterman

İkinci Adam Yayınları

Üner Üsterman 1965 yılında İstanbul'da doğdu. Reklam sektöründe geçen 20 yıl süresince,medya pazarlama,planlama ve ajans işletmeciğinde bulundu. Aynı zamanda yüksek lisans tezi olan "açıkhava reklamcılığı ve imgesel yaklaşımlar " yazarın ilk akademik çalışması. 2000-2004 yılları arasında sign graphic, 2004-2008 yıllarında ise reklam dergisinde reklam tasarımları ve kampanyaları üzerine ele..»»
Nesteren Davutoğlu

Epsilon Yayınları

Hayatın kendisi bir kampanya.

Oyun oynuyoruz. Hayaller kuruyoruz.

Kimlikten kimliğe geçiyoruz. Koşuyoruz. Dursak düşeriz.

Reklamcılık işte.

Bizim gördüklerimiz, göstermek istediklerimiz, nereden baktığımız.

Asıl oğlanlar, başrol kızları, olgun erkekler. Kahramanlar, kaybedenler, kazananlar.

Onlar zaten varlar. Derin bakışın yeri yok şimdi. Herkes farklı olmak istiy..»»

Rex BriggsGreg Stuart

MediaCat Kitapları

Çoğu Reklam Niye Başarısız? Reklamınızın Başarısını Nasıl Garantilersiniz?

Akılda Kalan Nedir?, aralarında Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Kraft, McDonalds, Unilever, Ford ve diğerlerinin de bulunduğu 30 reklamveren üzerinde, şimdiye kadar yapılmış en geniş kapsamlı global araştırma projesinden elde edilen yepyeni içgörüleri ortaya koymaktadır.

Akılda Kalan Nedir? size şu soruları..»»

Jacques Seguela

Afa Yayınları

1994 Baskı Beni reklamcılığa Jacques Prevert soktu. Aslında reklamcılık virüsü bende zaten vardı. Pierre Lazareff`ten geçmişti. İnsan bundan daha iyi nasıl bulaşıcı hastalık kapar. Kötülüğe karşı mücadeleye başladım. İlk bunalımım Pompidou`yu kapak mankeni seçmek oldu. L`Express dergisinde Cumhurbaşkanını, Mercury motorlu bir tekneyi kullanırken gösterecektim. Sonuç: Dergi toplat..»»
Nancy VonkJanet Kestin

MediaCat Kitapları

Sen! Reklamcı adayı! Diğer kitapları bırak hemen elinden. Reklam sektörü hakkında yazılmış olan kitaplar arasında en işe yarayacak olanı benim. O yüzden hemen beni seçmelisin! Elinde tutuğun kitabı hemen satın al, çünkü sana henüz uzak ve parıltılı bir dünya gibi görünen reklam endüstrisinin gerçeklerini gözler önüne seriyorum. Hem de Neil French, David Droga, Bob Barrie ve daha bir çok efsanev..»»

Sergio ZymanArmin Brott

MediaCat Kitapları

Reklamcılığın sonu geldi, ama "bildiğimiz" reklamcılığın. Daha önce Bildiğimiz Pazarlamanın Sonu adlı kitabıyla geleneksel pazarlamanın sonunu ilan eden Coca-Cola`nın efsanevi eski pazarlama şefi Sergio Zyman bu sefer de, kendi deyimiyle pazarlama konusunda en çok yanlışın yapıldığı ve en çok paranın boşa harcandığı alanın, yani reklamcılığın, daha doğrusu geleneksel reklamcılığın sonunun geldi..»»

Jules Henry

Şule Yayınları

İnsan aleyhine olan bir kültürün parçası olarak reklamcılık, Türkiye`nin kendi kendini sömürgeleştirmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Hitler ve Lenin`in sinemayı övdükleri oranda Roosevelet ve Churchill`in reklamcılığı övüşlerinde düşündürücü bir çok nokta var. Hele reklamın yöneldiği toplum tabakasının alt-orta sınıf olduğu düşünülecek olursa insanın insan tarafından manipülasyonunda ve Türki..»»
David Ogilvy

Afa Yayınları

BIR REKLAMCININ ITIRAFLARI»»
Bob Garfield

MediaCat Kitapları

BIRAZ DA BEN KONUSAYIM INLU REKLAM ELESTIRMENI»»
Ayten Görgün

BAS-HAS

CAMURDA DANS NEGATIF POLITIK REKLAM»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.