Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Pazarlama

Pazarlama isimli konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
  Pazarlama kategorisindeki kitaplar
İlhan Ürkmez

Hayat Yayınları

Üniversite Sınavında kazanan biri olmak istiyorsanız, yapacağınız ilk şey; zaten öyle biri olduğunuzu kabul etmek, bunu düşünmek ve buna inanmaktır. Çünkü kazanmak önce beyinde başlar, beyinde devam eder ve beyinde biter. Kazanmak da yenilgi de bir işin sonucudur. Bu sebeple; kazanmak öğrenilebilir. Önemli olan kazanmayı isteyen öğrencinin ne tür araçlara sahip olması gerektiğini bilmesi ve bu..»»
Vasfi Haftacı

Umuttepe Yayınları

Bu kitap, Türkiye'deki Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarının muhasebe ve işletme programlarında envanter ve değerleme, envanter ve bilanço, muhasebede dönem sonu işlemleri gibi adlarla okutulan derslerin ana konularını kapsayan ve dönemsel muhasebe adıyla sunulan bir kitaptır. Kitabın amacı, işletme ve iktisat bilimleri üzerine öğren..»»
Çağatan Taşkın

Alfa Aktüel Yayınları

"Talebin uyarılması ve yönetilmesi" olarak da tanımlanan pazarlamanın,gerek yapılış biçimi, gerekse içerdiği yaklaşımlar, hızlı bir "değişim ve gelişim" içinde olan bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkisi altındadır. Dolayısıyla, "pazarlama" sürekli olarak "güncellenmesi gereken bir bilgisayar programına benzetilebilir" Bu kitap çalışmasında, güncel pazarlama yaklaşımlarından örnekler veril..»»
Zeliha Eser

Siyasal Kitabevi

Hizmet işletmesi yöneticilerine, çalışanlarına ve hizmetle ilişkisi olan herkese katkı sağlamak amacıyla hazırlanan kitap bir rehber niteliği taşımaktadır. Bunun yanında, zaman içerisinde hizmet sektöründe yaşanan olaylarla ilgili olarak verilecek katkı ve destekleriniz benim için bir kazanç olacaktır.»»
Ramazan Aksoy

Seçkin Yayıncılık

Kitaptan Bulunan Konu Başlıkları / İnternet ve Pazarlama / E - Rekabet / E - Alıcı / E - Ürün / E - Fiyat / E - Dağıtım / E - Tutundurma / Güven, Gizlilik ve Güvenilirlik ...Günümüzün bilgi çağında alıcıların elde ettikleri yeni kapasitelerin ortaya çıkardığı gerçek şu: değiş-tokuş işlemini alıcılar başlatır ve kontrol eder. Pazarlamacılar ve onların temsilcileri, değiş-tokuş işlemine an..»»
N. Ufuk Koçamaz

Koridor Yayıncılık

Müşteriniz randevudan kaçmak için bir dolabın içine saklansa ve siz de onu orada yakalamış olsanız ilişkinizi bir kere daha gözden geçirmek istemez miydiniz? İnsanlar alışveriş yapmaya bu kadar tutkuluyken, kendilerine bir şeyler satılmasını neden istemezler? Satış eğlenceli ama zor bir meslek. Hele bu zorluk, satışçıların sağlığına doğrudan yansıyorken. Siz de geceleri derin uykunun ne oldu..»»
Paco Underhill

Optimist Yayın Dağıtım

Birileri, mağazanıza dair en küçük bilgi parçasını topluyor, harmanlıyor, sindiriyor, sınıflandırıyor olsaydı; mağazanın konumunu, vitrini, ürünlerin bulunduğu her askılığı, rafı ve tezgâhı, ambalajı, her afişi, broşürü, giriş ve çıkışları, pencere ve duvarları, asansör ve yürüyen merdivenleri, giyinme kabinlerini, kasiyerin ve tezgâhların önündeki, tuvaletlerdeki kuyrukları ve her koridorun her..»»
İsmail Bakan

Gazi Kitabevi

Çalışma ortam ve şartları küreselleşmenin de etkisiyle hızla değişen iş yaşamında, örgütlerin temel hedeflerinden birisi varlıklarını sürdürmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için iş yapma yöntemlerini çağın gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak sürekli sorgulamaktadır. Bu konuda yönetim literatürünün geliştirdiği çağdaş kavram, ilke ve yöntemleri incelemekte ve kendi koşullarına men uygun olan..»»
Taşkın Dirsehan

İkinci Adam Yayınları

Gittikçe birbirine benzeyen mal ve hizmetlerin fonksiyonel özellikleri artık tüketici beklentisini karşılayamamaktadır. Tüketiciler, satın aldıkları ürünlerin duygusal boyutlarıyla da ilgilenmektedir. Günümüzde, tüketicilerin markalarla yaşadıkları deneyimler ön plana çıkmıştır. Bu durumu odak alan deneyimsel pazarlama, tüketicilerle fonksiyonel özelliklerin ötesine geçerek onlara olumlu ve unutul..»»
Jülide Kesken

Gazi Kitabevi

Verum animo sats haec vestiga parva sagaci Sunt, per quae possic congnossere tute. Lucretius. Görenlere kısacık göstermeler yeter Üst tarafını kendin bulabilirsin. (Arka Kapak) »»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.