Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Pazarlama-Satış-Mağazacılık

Pazarlama-Satış-Mağazacılık isimli konu başlığında toplam 92 kitap bulunuyor.
  Pazarlama-Satış-Mağazacılık kategorisindeki kitaplar
Philip Kotler

MediaCat Kitapları

Çoğu pazarlama faaliyeti artık işe yaramıyor. Çoğu reklam, tüketicilerin zihninde markalar için farklı bir konum yaratamıyor. Çoğu marka adayı, çok geçmeden pazarlama tarihinin derin çukuruna atılıyor ve bir daha hatırlanmıyor.
Peki suç kimde? Modern pazarlamanın kurucusu ve pazarlama literatürünün bir numaralı ismi Philip Kotler`e suç, 10 ölümcül pazarlama günahını bile bile ve durmadan işley..»»
Louella MilesLaura Mazur

MediaCat Kitapları

BU KİTAP PAZARLAMAYLA YA DA PAZARLAMANIN BELLİ BİR YÖNÜ İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ İNSANLARI ÖNEMLİ YAPANIN NE OLDUĞUYLA İLGİLİ

Yazarların Pazarlama Ustalarıyla yaptıkları söyleşiler sayesinde bu önemli isimlerin bulundukları yerlere nasıl geldiklerini ve pazarlamanın durumuyla ilgili güncel görüşlerinin ne olduğu bu kitapta yer almaktadır.

David Aaker

Philip Kotler

Jean-Claude Larreche..»»

Al LautenslagerJay Conrad Levinson

MediaCat Kitapları

Etkisi kanıtlanmış tüm taktikler 30 günlük bir planda

Maksimum kar ve müşteri memnuniyeti

İşinizi bir sonraki adıma taşıyacak bir hareket planı »»

Özlem Seller

Alfa Yayınları

Alaturka Satış Stratejileri»»
Engin Yıldırım

Perajans

Multi Turkmall şirketinde Alışveriş Merkezleri Müdürü olarak görev yapan Engin Yıldırım2ın yazdığı "Alışveriş Merkezi Yönetim Sırları" adlı kitap, sektördeki ilk özgün ve yerli kaynak kitaplardan biri olma özelliğini taşıyor. Uzun yıllardan beri alışveriş merkezleri ve perakende sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Engin Yıldırım, tecrübelerini ve bilgi birikimini paylaştığı kitabında alışve..»»

A`dan Z`ye Satış ***

Alfa Yayınları

Oyun oynamayı sevmiyorsunuz ama kendinizi her gün bin türlü oyunun içinde buluyorsunuz. Canınız sıkılıyor ama yine de bir şekilde oynuyorsunuz.

Kuralları koyan kişi olmadığınız için oyuna gelmek istemiyorsanız ya da günün birinde kuralları siz koymak istiyorsanız önce oyunu kuralına göre oynamayı bilmelisiniz.

Oyunda her oynayan değil sadece oynamasını bilenler kazançlı çıkarlar. Nede..»»

Philip Kotler

MediaCat Kitapları

Markalar, reklamlar, tüketiciler, iletişim araçları, dağıtım kanalları, perakendeciler kısacası pazar ve bu arada toplum, topyekun bir değişim yaşıyor. Pazarlama profesyonelleri artık yalnızca satışla değil, ürün veya hizmetin tüketiciyle temasa geçtiği her noktayla ilgilenmek zorunda. Bunu yapmak için de öncelikle kurulmakta olan yeni pazarlama dünyasına yön veren temel kavramları bilmek gerek..»»

Sergio Zyman

MediaCat Kitapları

Bildiğimiz pazarlama yöntemlerinin sonunun gelip gelmediği tartışmasında, Sergio Zyman`ın bir çift sözü var: "Geleneksel pazarlama can çekişmiyor. Çoktan öldü."

Bu iddialı adam, dünyadaki en iyi pazarlama organizasyonu olan Coca-Cola`nın efsanevi pazarlama şefi.

Sıradışı düşünüşü, gözükara ve kışkırtıcı stratejileriyle pazarlama kavramına boyut atlatmış gerçek bir guru.

Sergio Zyma..»»

Barry Schwartz

MediaCat Kitapları

Karar vermek giderek daha karmaşık hale geliyor. Seçeneklerin bu kadar çok olmadığı günlere göre kendimizi şanslı addediyoruz. Daha fazla seçeneğin daha fazla tatmin ve mutluluk demek olduğunu zannediyoruz. Ama seçenek bolluğunun tehlikelerine dikkat!

Barry Schwartz Bolluk Paradoksu`nda, şu çıkarıma varıyor: Seçenekleri elemek, stresi, kaygıyı ve yoğunluğumuzu büyük oranda azaltabilir. Ki..»»

Martin Lindstrom

Optimist Yayın Dağıtım

Buy-ology: Satın Almaya Dair Bildiğimiz Her Şey Neden Yanlış? İnsanların Satın Alma Sırları Bu Kitapta Her birimizin her yıl yaptığı sayısız alışverişi harekete geçiren gerçek etmenler nelerdir? Tüketiciler herhangi bir ürünü satın alma nedenleri kendilerine sorulduğunda hakikati mi dile getiriyorlar? Pazarlama gurusu Martin Lindstrom 3 yılını ve 7 milyon doları harcayarak yürütt..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.