Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Panik Atak

Panik Atak isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  Panik Atak kategorisindeki kitaplar
Erhan Bayraktar

Gendaş Kültür

Bir sorunu tanımak onun üstesinden gelmenin birinci adımıdır deriz ya, panik atağın doğası ve panik atak sırasında ortaya çıkan duyumların kökeni hakkında ne biliyoruz? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Bayraktar bu çalışmasında, panik bozukluğunu, doğası, oluşma nedenleri, klinik özellikleri ve tedavi yaklaşımlarıyla kapsamlı bir şekilde anlatmaktadır. İl..»»
Shirley BabiorCarol Goldman

Kuraldışı Yayınevi

Kalbiniz yerinden fırlayacakmış gibi atıyor, yeterince nefes alamadığınızı hissediyorsunuz, elleriniz uyuşuyor, göğsünüz daralıyor, başınız dönüyor:

Herkesin günlük yaşamında yaptığı bazı şeyleri yaşamıyorsunuz; süpermarkete ya da sinemaya gitmek, uçağa ya da asansöre binmek bigi. Korkuyorsunuz. Korkularınızın mantıksal bir nedeni olmadığını biliyorsunuz ama yine de korkunuzla baş edemiyor..»»

Berna Tamer

Etki Yayıınları

Panik ataklar kişilik zayıflığı, iradesizlik, güçsüzlük, zavallılık ile karıştırılmamalıdır. Çünkü bunların hiçbiriyle uzaktan yakından alakası yoktur.

Panik ne iradesizlikten kaynaklanır ne de kişilik bozukluğundan. Kişinin güçlü bir karaktere sahip olması ile de yakından uzaktan hiçbir ilgisi yoktur. Kendine son derece güvenli ve güçlü insanlar da bir gün panik atak yaşayabilirler. Bu ko..»»

Seymour Sheppard JaffeShirley Swede

İnkılap Kitabevi

Panik ataklarla ilgili gerçekleri öğrendiğinizde, siz de onlara saldırabileceğinizi ve onu altedebileceğinizi göreceksiniz. Yedi aşamalı programı, hastalığın beslenme ve zindelikle ilgisi ve cesaret aşılayacak gerçek hikayeleriyle, bu rehber size yardımcı olabilir.

Shirley Swede, panik ataklarından mustarip kişilere, telefonla danışmanlık veren bir organizasyon olan PASS-Grubunun kurucus..»»

Ertuğrul Köroğlu

HYB Yayıncılık

PANIK BOZUKLUGU NEDIR?BASEDILIR?»»
Nihat Kaya

Sistem Yayıncılık

Uzman Doktor Nihat Kaya "Sorularla Panik Atak" kitabında hastalarla olan on iki yıllık deneyiminden birikimlerini aktarıyor. Kitapta panik atak ve panik bozukluğun tanımı, nedenleri, panik atakla karıştırılan diğer hastalıklar, bu hastalıkla nasıl başa çıkılacağı, tıbbi ve doğal tedaviler anlatılmaktadır. Ancak, bunun kadar önemli olan, yaşanan deneyimlere, hastaların bugüne kadar yayınlanan ki..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.