Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Org

Org isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Org kategorisindeki kitaplar
Aydın İlikRobert Farkas

Arkadaş Yayınevi

“Elektronik Org Eğitimi ve Popüler Müzikler", Arkadaş Yayınevi`nce yayınlanan "Elektronik Org Metodu-I (1990), Müzik Albümü (1990) ve Elektronik Org Metodu-II`nin (1990), yeniden ele alınarak geliştirilip güncelleştirilmiş baskısıdır. Bu evrensel çalışma modeli günümüz müzik eğitimi ve sanatına katkıda bulunmak amacı ile hazırlanmıştır. Popüler melodileri yaşatmanın yanı sıra, gençlerin, kurduk..»»

Selçuk YıldırımBesim Akkuş

Ezgi Yayıncılık

Elektronik Org Metodu 1-2 "Tüm Elektronik Orglar İçin"»»
Aydın İlik Robert Farkas -

Arkadaş Yayınevi

Aydın İlik Robert Farkas -

Arkadaş Yayınevi

Temel Hakkı Karahasan

Alkım Yayınları

XII. Yüzyılda kromatik tuşlar ve tek klavye için ortak supaplar kullanılmıştır. XIV. Yüzyıl sonlarında bu çalgı gelişmiş ve org giderek günümüzdeki biçimini almıştır. Org büyük çalgı bir çalgı olduğu için herkesin edinebilmesine olanak yoktu. Bu nedenle çalgının küçük boyda ve ucuz fiyatlı olanları yapıldı. Küçük orglar Orta Çağ`da yaygınlaştı. Bunların imalatı da kolaydı: Bir hava sandığı üzer..»»

Z. Mete Demircan

Bemol Müzik Yayınları

Org Metodu- Z. Mete Demircan -H. İldan Org öğrenmek isteyenlerin için önemli bir kaynak kitap. Nota okuma sistemi, Akor çalışmaları ve Teknik çalışmalar şeklinde çok örnekli uygulamalar verilmiştir. »»

Salih Aydoğan

Arkadaş Yayınevi

Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü` nde öğretim üyeliği yapan Dr. Salih Aydoğan tarafından kaleme alınmış ve çocukların ilk org eğitimine katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Özellikle küçük çocukların daha büyükler için yazılmış olan metodlar ile çalıştırılmaları telafisi mümkün olmayan hasarlara yol açabilir ve uzun sürmesi planlanan sanat ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.