Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mesleki Eğitim

Mesleki Eğitim isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Mesleki Eğitim kategorisindeki kitaplar
Şerife Ünüvar

Savaş Yayınevi

Ekmek ve Ekmek çeşitleri üretim teknolojisi ya da fırıncı meslek eğitimi ekmeğin tanımı, çeşitleri, önemi, ekmek kültürü, yapımında kullanılan ekipmanlar ve özellikleri, araç-gereç ve ekipmanlar ve özellikleri sistemi, çalışma teknikleri, fırın çeşitleri ve özellikleri, araç-gereç ve ekipman bilgisini, gereçler ve malzeme özelliklerini ve ekmek yapımındaki içeriklerinin, ekmeğin saklanmasını, ekme..»»
Uğur Göğüş

Tıp Teknik Yayıncılık

Hata Eleme Yöntemi (HEY) ve Asgari Kalite Temin Yöntemi (AKTY) Bu kitap lisans ve lisans üstü eğitim yapan Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği ve Veteriner Hekimlik öğrencilerinin eğitim ve öğretimlerine yardımcı olmak, et endüstrisinde görev alan üretici, et teknoloğu, veteriner hekim ve gıda mühendislerinin kaliteli üretim konusunda karşılaştıkları sorunları gidermeye yardımcı..»»
Göksenin Demirbaş

İkinci Adam Yayınları

Elinizdeki kitap, yiyecek-içecek sektöründe çalışanlar için mesleki İngilizcenin pratik ve etkili bir şekilde derlenmiş hâlidir. - Kapsamlı bir İngilizce - Türkçe sözlük - Sipariş ve rezervasyon alma senaryosu - Servis ve mutfak terimleri sözlüğü - Kahve çeşitleri - Temel bar ve içki bilgileri - Gün, ay, renk ve sayıların İngilizceleri - Önemli günler ve resmi tatiller (Türkler ve yaba..»»
Hüseyin DemirelYılmaz SavaşBünyamin Ciylan

Gazi Kitabevi

Elektronik öğretiminde ve uygulamalarında önemli konulardan biri de işîemsel yükselteçlerdir. İşlemsel Yükselteçler ve Devre Deneyleri isimli bu kitap, İşîemsel yükselteçlerin yapılarını, karakteristiklerini, çeşitli devre uygulamalarını, zamanlayıcıları, aktif filtreleri, sayısal-analog ve analog-sayısal dönüştürücüleri içermektedir. Kitabın hazırlanmasındaki ana düşüncemiz, teorik bilgiler..»»
Adnan ÇelikTahir AkgemciM. Şerif Şimsek

Gazi Kitabevi

İşletme Becerileri ve Gnıp Çalışması başlıklı bu kitap, "MEB-YÖK Meslek Yüksekokulları Program Geliştirme Projesi"nin öngördüğü yöntem ve ilkeler kapsamında hazırlanmıştır. Kitabın temel amacı; günümüz işletmelerinde başkası hesabına çalışmayı ya da kendi işini kurmayı hedefleyen Meslek Yüksekokulu mezunlarının bireysel ve örgütsel düzeyde yönetsel becerilerinin geliştirilmesi ve grup dinamiğinin ..»»
Adem Keven

İdeal Kültür Yayıncılık

İdealist bir öğretmen, her ortamda, her şartta idealizmini korumalıdır. Önüne çıkan engeller karşısında yılmamalı, mesleğine olan sevgisini yitirmemeli ve en önemlisi de kendine güvenini zedelememelidir. O yüzden de öğretmenlik yaptığı, sorumlu olduğu öğrencilerini her yönüyle tanımalı, tanımak için onlar hakkında detaylı araştırmalar yapmalıdır. Bir öğretmen, birlikte olduğu öğrenci grubu..»»
Faruk Mendi

Gazi Kitabevi

1996 Yılında ilk baskısı gerçekleştirilen Takım Tezgahlan Teori ve Hesaplan kitabı, umulanının üstünde bir ilgiyle karşılanmış ve kısa süre denilebilecek bir zamanda tükenmiştir. Uzun süredir piyasada yok olan bu kitabın, Meslektaşlarım ve öğrencilerimin yoğun istek ve teşvikleriyle 2. baskısı için bundan çok önce karar almış, ancak işlerimin yoğunluğu sebebiyle bir türlü eyleme geçememiştim. Bu b..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.