Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Melodika Metodu

Melodika Metodu isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Melodika Metodu kategorisindeki kitaplar
Aynur OkayGöktan Okay

Belirtilmemiş

Bu gününe kadar okul müziğinde, sınıf ortamında öğretilmesi ve toplu çalımı kolay olan bazı enstrümanlar kullanılmaktaydı. Ancak artık çocuklarımızın daha fazla ilgisini çekebileceğine inandığımızi eğitimci arkadaşlarımızın sınıf ortamında çok daha verimli çalışöa yapabilecekleri, çocuklarımızıa çoksesliliği çok daha rahat öğretebileceğimiz, entonasyon problemi olmaan bir esntrüman olan melodik..»»

Aydın Yavaş

Bemol Müzik Yayınları

Bu metot + VCD sayesinde zorlanmadan ve zevk alarak melodika çalmayı öğreneceksiniz. Yalnızca solo değil grup müziği yapma alışkanlığı da edineceksiniz. Ve siz DEĞERLİ ÖĞRETMENLER; yıl sonundaki gösterilerinizde harika orkestralar çaldırabileceksiniz. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.