Sevgi insanı birliğe, bencillik de yalnızlığa götürür. Schiller [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Meditasyon

Meditasyon isimli konu başlığında toplam 15 kitap bulunuyor.
  Meditasyon kategorisindeki kitaplar
Anthony Strano

Altın Kitaplar Yayınevi

Ruhsallık ve meditasyon üzerine yazdığı kitaplar ve dünyanın her yerinde verdiği seminerlerle tanınan Avustralya doğumlu Anthony Strano`nun tüm deneyimlerini topladığı iki kitabını bir arada sunuyoruz.

I. kitap "Batılı Zihin İçin Doğulu Düşünceler"de Anthony Strano, otuz yıldır eğitimini verdiği "Yogaların Kralı" olarak biinen Raja Yoga Meditasyonu’nu herkesin anlayabileceği ve uygulayabi..»»

Donna Eden

Kozmik Kitaplar

"Artık zihinlerin açılmasının, bedenlerin iyileştirilmesinin zamanı geldi. Doğuştan gelen şifa yeteneklerinizi okuyun, öğrenin ve araştırın...Donna Eden belki de tanıdığım en inanılmaz insan. Odaya girdiği anda şifa başlıyor."

- Angie Dickinson-

"Donna Eden`ın enerji beden çalışması, bu tarz kitaplar içinde şimdiye kadar gördüğüm en parlak, en kapsamlı ve en etkili olanı." »»

Neslihan İskit

Gün Yayıncılık

Poster Hediyeli... Rahat bir hamilelik, kolay bir doğum ve sonrasında kısa sürede eski formunuza dönmek için hamilelik yogasını keşfedin. Siz huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik geçirin, bebeğiniz de huzurlu ve mutlu olsun. Bir yandan bebeğinizin her hafta yaşadığı mucizevi gelişimi izlerken, diğer yandan yoga hareketleri, meditasyon, beslenme önerileri ve nefes çalışmaları ile hamileliği..»»
Işık Elçi

Ladybirds Yayınları

Işık Elçi İle Meditasyonlar: DVD»»
James Hewitt

Akaşa Yayınevi

MEDITASYON»»
Darren John Main

Dharma Yayınları

MEDITASYON»»
Ayça Tan

Ashua & Turkuaz Yayınevi

SEVGİ İLE MERHABA

Yapmakta olduğumuz ve toplantılarda bir çok kişi ile paylaştığımız meditasyon çalışmalarından bazı örnekleri sizlere sunmak istedik. Bu CD de dinlediğiniz meditasyon örneklerini sizler de zaman zaman tekrarlayabilirsiniz.

Yaşadığımız her olay bizlerde düşünce kalıpları olarak kodlanmaktadır. Bu kalıplar zaman içinde düşünce sistemimizi ve zihinsel yapımızı şekillendirm..»»

A. Anandamitra Acarya

Evrensel İletişim Yayınları

MEDITASYON VE KOZMIK BILINC»»
A. Anandamitra Acarya

Okyanus Yayıncılık

Batı uygarlığının maddi yaşama verdiği önem teknolojiyi çok ilerletti. Ancak bunun bir bedeli vardı. Ruhsal yaşam neredeyse tamamiyle gözardı edildi. Şimdi insanoğlu `daralmış ruh`unu genişletmeye çalışmaktadır. Bu nedenle günümüzde ruhsal öğretilere ve zihinsel güçlere; zihin genişletici haplara ve mistisizme; hipnoza ve meditasyona; düşlere ve yaratıcılığa karşı yoğun bir ilgi görülmektedir. Ve ..»»
İlhan Güngören

Yol Yayınları

MEDITASYON VE ZAZEN»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.