Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Marka

Marka isimli konu başlığında toplam 22 kitap bulunuyor.
  Marka kategorisindeki kitaplar
Neill DuffyJo Hooper

MediaCat Kitapları

Sponsorluk rüştünü ispatladı. Dünyada sponsorluk çalışmalarına her yıl 25 milyar dolar harcanıyor. Bu kadar çok paranın harcanmasının sebebi, doğru kullanıldığında ve yönetildiğinde sponsorluğun şirketlere, diğer pazarlama iletişimi çalışmalarının hiçbirinin sunamayacağı kadar etkili sonuçlar sağlanması... Bu kitabı okuduktan sonra marka yaratma ve güçlendirme konusunda sponsorluklara, sosy..»»
Güven Borça

MediaCat Kitapları

İşte size hem dünyada bu işin teorisi, pratiği nedir çok iyi bilen, hem de burada bol koli tozu yutmuş bir pazarlamacının akıl, bilgi, tecrübe dolu kitabı. Şakacı uslubu, su gibi akan dili de cabası. "Think global, act local" diyorlar ya, işte böyle yapılır. Helal olsun Güven Borça.

- Serdar Erener, YQR / Reklamevi-

Vietnam neden hala savaşı, süperstar neden Ajda`yı çağrıştırıyor? Çün..»»

Simon Anholt

MediaCat Kitapları

"Etkili ve daha güçlü bir uluslararası reklam yaratma üzerine ilham veren, düşünceleri harekete geçiren bir bakış açısı."

"İşte sonunda, kusursuz uluslararası reklam yapmanın asırlık sorunlarına gerçekten zekice, yeni bir yaklaşım. Global markalar, global pazarlama ve global iletişim konularıyla ilgili çalışan herkesin okuması gereken bir eser."

"Yazar, geleneksel düşünceye karşı girişt..»»

Z. Erdinç Akın

Alternatif Yayıncılık

Ülkemizin ekonomide aktif bir dünya ülkesi olduğu bilinmektedir. Gelişimiçinde olan bir ülkenin girişimcilerin de rekabet içinde olduğu bir gerçektir.Dolayısıyla ürün ve marka tasarımı da buna paralel bir karmaşa içinde bulunmaktadır. Ortada,birçok kötü ve kopya tasarım olduğunu görmezden gelemeyiz. Amabu hızlı gelişmeye cevap verecek potansiyelin olduğunu da biliyoruz. Ne varki,bu potansiyel t..»»

David A. Aaker

MediaCat Kitapları

Aaker, Güçlü Markalar Yaratmak’ta Saturn, General Electric, Kodak, Healthy Choice, McDonald’s ve diğer şirketlerden gerçek marka geliştirme vakaları kullanıyor ve güçlü markaların nasıl yaratıldığını ve yönetildiğini gözler önüne seriyor. Aaker, duygusal ve kişisel faydaları dikkate alarak ve “kişi olarak marka”, “kurum olarak marka” ve “sembol olarak marka” perspektiflerini ortaya koyuyor. Markay..»»
Agnieszka M. Winkler

MediaCat Kitapları

ISIK HIZIYLA MARKA-LAMA SURAT CAGINDA MARKA YARATM»»
Adam Morgan

MediaCat Kitapları

Gelecekte pazarlama odaklı şirketlerin nasıl düşüneceğini ve hareket edeceğini açıklayan, pazarlamacıların yeni manifestosuna; yani İçimizdeki Korsan`a hoş geldiniz!
Bu mecburi korsanlar`ın kitabıdır. Başarmak için donanmandan ayrılarak yeni bir kategori yaratmak ve kendi şirketlerinin geçmişine rağmen yeni bir yol seçmek zorunda kalanları anlatmaktadır.
Adam Morgan, sadece Di..»»
Janice Maclennan

MediaCat Kitapları

John Lidstone ve Janice Maclennan tarafından kaleme alınan her iki kitapta ilaç sektörüne yönelik hazırlanmış. Kitaplardan ilki; `İlaç sektöründe pazarlama planı nasıl hazırlanır?` Kitabın hedefi, planlamaya ayrılan zamanı azaltacak, dünya çapında kullanılabilecek ve her şeyden önemlisi pazarla bağını koparmadan, zorlayıcı ancak başarılması mümkün olan gerçekçi planlar sunacak basit, tutarlı ve..»»

Duanne E. Knapp

MediaCat Kitapları

MARKA AKLI»»
Hakan Tuncel

MediaCat Kitapları

MARKA DOLU MARKA PAZARLAMA ILETISIMININ DUNU,BUGUN»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.