Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Marka Hukuku

Marka Hukuku isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Marka Hukuku kategorisindeki kitaplar
Canan Küçükali

Seçkin Yayıncılık

Türk Hukukundaki Temel Düzenlemeler Karıştırma Tehlikesinin Türleri, Unsurları ve Tespitindeki Kriterler Markaya Tecavüzle Bağlantılı Olarak Karıştırma Tehlikesi Yönünden İşaretin Kullanılması Gerekliliği Bu tez çalışmasında marka hukukunda karıştırma tehlikesi ele alınmıştır. Konuyla ilişkili olan Fikri ve Sınai mülkiyet hukukunun dayanağı Türk hukuk mevzuatı; uluslarar..»»
N. Berkay Kırcı

Turhan Kitabevi

Çalışmanın bir diğer amacı, markanın internet yoluyla haksız kullanımı hususuna ilişkin olarak, halihazırda, uluslararası veya ulusal aşamada, üzerinde anlaşmaya varılmış herhangi bir hukuk metninin olmadığı hususunu belirtmektir. Bu kapsamda, mevcut marka hukukuna ilişkin temel kavramlar, bilgi ve iletişim teknolojileri ve özellikle internetin doğuşu, gelişimi, mevcut toplumsal yapıya etk..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.