İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Maliye

Maliye isimli konu başlığında toplam 49 kitap bulunuyor.
  Maliye kategorisindeki kitaplar
Orhan Sevilengül

Gazi Kitabevi

Kitapta mevcut Banka Tekdüzen Hesap Planı bütün olarak kullanılmış sadece, anlatıma katkısı olmayacak 2`inci ve daha sonraki tali hesaplar ihmal edilmştir. Kullanılan hesap planı 2001 yılı içinde yapılan son değişiklikleri de içermektedir. »»
Birol Bumin

Gazi Kitabevi

Değişim Önlenmesi ve geriye döndürülmesi mümkün olmayan bir akış içinde gerçekleşmekte, insanları, aileleri, toplumu, siyaseti, ekonomiyi ve işletmeleri değiştirmektedir. Bu değişim sürecinde organizasyonlar çevrelerine uyum sağlamak zorundadırlar. Çevresel şartlardan etkilenen organizasyonlar bu etkileri sadece mekanik yapı ve mekanik süreçlerinde değil, insan, davranış ve bilişsel süreçlerinde d..»»
Remzi ÖrtenAydın Karapınar

Gazi Kitabevi

Serkan BayraktaroğluKerim ÖzcanLale MustafayevaBilge Leyli DemirelMustafa KurtOğuzhan AydemirCemal ElitaşRana Özen KutanisBelkıs ÖzkaraRıza AşıkoğluTuğrul Kandemir

Gazi Kitabevi

Bacon’un yüzyıllar önce dile getirdiği "bilgi güçtür" sözündeki gerçekliğin, tarihsel evre olarak somutlaştığı bir zaman diliminin içinden geçmekteyiz. Bilgi çağı olarak kabul edilen günümüz dünyasında, insanlığın sürekli ilerleme hedefine sunduğu ölçütlerin neredeyse tamamı bilgi referanslıdır. "Bilgi teknolojilerinden" yararlanılarak, "bilgi işçileri" eliyle kotarılmış "bilgi temelli üretime" ge..»»
Mehmet Civan

Gazi Kitabevi

Kurumsal ve bireysel bazda finans fonksiyonunun önemi her geçen gün giderek artmakta ve özellikle finans biliminin teorik ve pratik hayatta kullanımı zorunlu hale gelmektedir. Tüm alanlarda olduğu gibi finans alanında da iyi bir eğitimin, teorik bilgilerin uygulamalarla pekiştirilmesi ile olanaklı olacağı bir gerçektir. Bu nedenle bu kitabın hazırlanma amacı, finansmanla ilgili teorik bilgilerin Ö..»»
Mehmet Civan

Gazi Kitabevi

Bu kitapta Muhasebe bilimi, teori ve uygulama alanında bir araya getirmeye çalıştık.Özellikle Muhasebeyi yeni öğrenenlerin uygulamada başarılı olmaları iyi bir teori bilgisini almış olmalarına bağlı olma felsefesinden yola çıktık. »»
Nejat Tenker

Gazi Kitabevi

Bu kitap ders kitabı niteliğinde olup,sonuna çözümlü ve çözümsüz çalışma soruları eklenmiştir.İkinci baskıda ülkemizde muhasebe uygulamalarına yön veren muhasebe standartları arasındaki farklar a işaret edilmiş ise de kitapta genel olarak çözümler tek düzen muhasebe hesap planına göre yapılmıştır. »»
Ömer Faruk Çolak

Gazi Kitabevi

Ünsal BanMetin Kamil Ercan

Gazi Kitabevi

Kürşat Yalçınerİsmet Aksöyet

Gazi Kitabevi

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.