Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Latince

Latince isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Latince kategorisindeki kitaplar
Bedia Demiriş

TB Yayıncılık

Kitapta Latin Dilindeki fiillerin genel özellikleri, çekim gruplarının tam çekimleri, fiil çeşitlerinin tanıtımı, düzensiz fiiller hakkında bilgi ile kitabın sonunda küçük bir Latince - Türkçe Sözlük bulunmaktadır. Latin Dili ve Kültürü ile Batı Tarihi, Kültürü, Sanatı gibi konularda ilk elden kaynaklara ulaşmak ve uygarlık tarihine ilişkin bilgilere derinlemesine vakıf olmak isteyenler için başu..»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

MİREGİTİM KOLAY LATİNCE EĞİTİM SETİ

Latince Temelim yok, Bu dile sıfırdan başlayıp kendimi ifade edebilecek kadar öğrenmek istiyorum diyorsanız bu set tam size göre.

"MİREGİTİM KOLAY LATİNCE EĞİTİM SETİ" ile günde en az 1 saat ayırmak kaydı ile 3 ay içerisinde Latnceyi orta düzeyde, yani kendinizi ifade edebilecek ve konuşulanları arada takılmalarda olsa anlayabilecek kadar öğren..»»

Filiz Öktem

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Bu kitap, haftada yaklaşık 6 saat yapılan derslerle tamamlanabilen iki yıllık bir çalışma dönemine göre hazırlanmış ve denenmiştir. İlk konuların işlenmesi sırasında, henüz yeterli bilgi oluşmadığı için, özgün cümle kullanmak pek mümkün olmamıştır, ama gene de yapılabilecek en az değişiklikle-özgününe yakın örnekler derlenmiştir. Bilgiler artınca, yanlarına yazarlarının adlarının konulmasından ..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.