İnsan vardır ki söylediği sözlerle büyür, söz vardır ki, söyleyen insan yüzünden büyük görünür. Ismail Habip Sevük [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Korku Gerilim

Korku Gerilim isimli konu başlığında toplam 158 kitap bulunuyor.
  Korku Gerilim kategorisindeki kitaplar
Rick Mofina

Pegasus Yayınları

Cennette kendisine vadedilen yere ulaşmak isteyen, intikam arzusuyla dolu bir kadın. Irak'ta canice bir saldırıda kocası ve oğlu öldürülen bir hemşire, dehşet dolu bir çatışmada bir Amerikalının hayatını kurtarır. Ailesinin yok edilmesinin intikamını almak isteyen kadın, bu adamın yardımı olacağına inanmaktadır. Kaçırılan çocuğunu bulma konusunda çaresiz, acı içindeki bir anne. Kaliforniya..»»
Marek Karajewski

Anemon Yayınları

1933 Hunharca öldürülen genç bir kızla mürebbiyesinin cesetleri bir tren vagonunda bulunur. Karınlarındaki tüyler ürpertici yarıklar, içlerinde kıvranan akreplerin tuhaf varlıklarıyla daha da dehşet verici bir hal almıştır. Davada görevlendirilen Cinayet Masası Müfettişi Eberhard Mock ve yardımcısı Herbert Anwaldt, yozlaşmış bakanların sahte itirafları için Yahudi tüccarlara işkence ettiği ve..»»
Pierre Lemaitre

Can Yayınları

Sıradan bir kadın, bir gün sokak ortasında kaçırılır. Ne var ki yalnız kaçıranın değil, kurbanın kimliği de şüphelidir. Tek bilinen, içinde ne ayakta durabildiği ne de uzanabildiği bir kafeste, korkunç şartlar altında hapsedilerek sürekli işkence gördüğü ve isminin Alex olduğudur... Davayı üstlenmek zorunda kalan Başkomiser Verhoeven, bir yandan geçmişiyle hesaplaşırken bir yandan da bu gizem..»»
Robin Parrish

Doğan Kitap

Tek düşündüğü şey, bir solukta değişen hayatıydı...

PARAMPARÇA BİR HAYAT.

KADER DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?

OYUNCULAR HAZIR. OYUN BAŞLADI.

SEVİYE : AMANSIZ.

Kalp atışları arasındaki bir anlık sessizlikte Değişim’e uğrayan Grant Borrows’un bütün varlığı kökten değişir. Yeryüzündeki başka bir adam onun yüzünü kullanıyor, onun hayatını yaşıyordur. Üstelik aynanın karşısında görd..»»

Tara Bray Smith

Karakutu Yayınları

‘ALACA KARANLIK KUŞAĞI’NIN SON KİTABI “Üç genç, hayatın ve kaderlerinin kendilerine oynadığı oyunun farkına varmaya başlamışlardı. Arada Kalanlar-Betwixt; sıra dışı, çarpıcı ve vurucu. Şok olacaksınız.” www.amazon.com Arada Kalanlar sürükleyici ve sağlam kurgusuyla vampirlerin dünyasına farklı bir boyut kazandırıyor. Sıradan bir yaşam kadar karmaşık olan ve bi..»»
Helene Tursten

Dharma Yayınları

Ve karşınızda Helene Tursten'in "hayalet hikâyeleri koleksiyonu"; gerçekten tüylerinizi ürpertmesi dileğiyle... "...Pencereden yağmurlu bir gece ve zifiri bir karanlık görünüyordu. Kendi kendime bir şarkı mırıldanarak bulaşıkları yıkamaya başladım. Birden arkamda birinin olduğunu hissettim. Çok yakınımdaydı. Birinin enseme üflediğine yemin edebilirdim. İlk önce kocamın tekrar aşağıya indiğini..»»
Stephen King

Altın Kitaplar Yayınevi

Hiç düşünmediğimiz bir zamanda ve ne olduğunu anlamadan bir karabasının ortasında başrol oyuncusu olabiliriz ve cinnetin esrarengiz gücü yakaladı mı bir kez, artık kurtuluş yoktur.

Tıpkı Stephen King’in bu romandaki kahramanı gibi... »»

Brad Thor

Altın Kitaplar

Roma'daki bir terör saldırısında yirmiden fazla Amerikalının ölümü gizli kalmış bir çok sırrın ortaya çıkış noktası olur. Diğer yandan Güney Amerika'nın balta girmemiş ormanlarında üstünde runik semboller olan taş anıtların bulunduğu bir yerde Amerika'nın en büyük kâbusunun yaşanmasına çok az kalmıştır. Felaketler bununla da bitmez... Colorado'da bir casus, Amerika'nın Uluslararası Denver Hava..»»
Cüneyt Ülsever

Doğan Kitap

İnsan tek yumurta ikizine baktığında aynaya baktığını sanır. Bir müddet sonra ayna mı gerçek, yoksa kardeşi mi, birbirine karışır. Kimi boy aynasına bakar, kimi dev aynasına, kimi Azrail aynasına... Azrail aynası her gece başka bir surete bürünür. Bazılarına önce boy aynası olur, sonra aniden dev aynası görüntüsü alır. Ama sonunda mutlaka aslına dönüşür. Çünkü işlevi hep aynıdır....»»
Matthew Tobin Anderson

On8 Kitap

"Direnecekler mi, kabullenecekler mi?" "Bağlantı'yı özledim. İlk ne zaman yerleştirildi, bilmiyorum. Belki bundan elli ya da yüz yıl kadar falan öncedir. Ondan önce, insanlar ellerini ve gözlerini kullanmak zorunda kalıyorlarmış. Bilgisayarlar, bedenlerinin dışındaymış. Bilgisayarlarını ellerine alıp dışarı çıkarıyorlarmış, tıpkı akciğerlerinizi bir çantanın içine koyup da nefes alması için a..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.