Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Komplo Teorileri

Komplo Teorileri isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Komplo Teorileri kategorisindeki kitaplar
Turgut Gürsan

Pegasus Yayınları

DÜNYA KİMLER TARAFINDAN YÖNETİLİYOR DÜNYA YÖNETEN GİZLİ GÜÇLERİN PERDE ARKASI DÜNYA ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLARIN PERDE ARKASI AKTÖRLERİ SÜPER ZENGİNLERİN YÖNETTİĞİ DÜNYA KOMPLOSUNU ANLAMAK İÇİN BU KİTABI OKUMALISINIZ . Bu kitapta 20. Yüzyıldan başlayarak günümüze kadar uzanan bir süreç içinde gizli örgütlere ilişkin konularda tarihsel bilgiler sunulmaktadır. Günümüzde yaşan..»»
Armen Victorian

Timaş Yayınları

Günümüzde devletlerarası ilişkiler, geleneksel yöntemleri aşan operasyonlarla yürütülüyor. Psikolojik harp teknikleri ve beyin yıkama, bu anlamda en sık kullanılan yöntemler. Güçlü istihbarat örgütleri, insanların düşünce ve davranışlarını kontrol edebilmenin ve gerektiğinde direnişlerini yok edebilmenin yollarını araştırıyor. İnsan bilincini kontrol edebilmek amacını taşıyan deneyler, gizlice ..»»

Haluk Hepkon

Kaynak Yayınları

Haluk Hepkon, Komplo Teorileri Tarihi kitabında komplo teorilerine farklı bir bakış açısıyla inceliyor. Hepkon, Türkiye`de şimdiye kadar dikkat edilmeyen bir noktadan hareket ediyor: Öncelikle kavram hakkındaki tartışmalara ve bu tartışmaların üzerinde şekillendiği ideolojik zeminlere dikkat çekiyor. Komplo teorilerinin ilk kez Fransız Devrimi sonrasında ortaya çıkmasından, Siyon Protokolleri`n..»»

Bekir Berk

Nesil Yayınları

Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi tehdide maruz müslüman ülkelerin Amerika ve müttefikleri gibi Hıristiyan ülkeleri yardıma çağırması ve bu ülkelerin Kuveyt ve Suudi Arabistan safında savaşa girişmesi Müslümanlar arasında tartışmaya yol açtı. Saddam Hüseyin`in bundan sonra hedefini İsrail`e yönelterek cihad çağrısında bulunması bu tartışma ve tereddütleri daha da artırdı. Zalimle mazlum, saldırganla ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.