Akıllı bir insan kazandığı paranın bırazını, aldığı nasihatın ise birçoğunu bir yana koyar. Harry Carns [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Kişisel Gelişim-Hızlı Okuma

Kişisel Gelişim-Hızlı Okuma isimli konu başlığında toplam 19 kitap bulunuyor.
  Kişisel Gelişim-Hızlı Okuma kategorisindeki kitaplar
Reha Oğuz Türkkan

Alfa Yayınları

"Hızlı Okumada" (H.O) normal (gerçekçi) beklenti ne olmalıdır? Talimden önceki hızınızı talimle 3,4 belki 5 katına çıkarmaktadır. Şimdi, anlıyarak ve pek ağır olmayan bir metni dakikada 200 kelime hızla okuyorsanız, bunu 500-700 kelimeye çıkarmak istemeniz, gerçekçi bir beklentidir." "Göz Gezdirme" (GGO) şeklinde okumada, 2000-3000 kelimelik metinden bir dakika içinde epey birşeyler anlamış ol..»»
Muhsin Kadıoğlu

Postiga Yayınları

Gülseren Şenyüzlü

Hayat Yayınları

Hızlı okumak için o kadar çok nedenimiz var ki... Biz yavaş olamayız. Bu lükse sahip değiliz. Gelecek bizden hesap soracak ve biz ne cevap vereceğiz... Affedin, biz zamanımızı iyi kullanmadık mı diyeceğiz... SBS'ye hazırlanan öğrenciler size sesleniyorum. Sınavda süremizi iyi kullanamamışsak konuları iyi bilmek neye yarar... ÖSS'ye hazırlanan öğrenciler, şimdi de size sesleniyorum. 3 saat 15 ..»»
Kerem Ellek

Kitap Dünyası

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri»»
Adil Maviş

Hayat Yayınları

Her işi daha hızlı ve daha kolay yapmanın bir yöntemi mutlaka vardır. Bu kitap hızlı, kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenmek için yapılması gerekenleri sistematik olarak açıklamaktadır. Öğrenmenin en yaygın yolunun okumak olduğundan hareketle kitapta hızlı ve etkin okuma tekniklerine ağırlıklı olarak yer verilmiştir. Ayrıca okunan metni anlama kapasitesini arttırmaya yönelik teknikler, uygulamalarıy..»»
Ergin İyibilgin

Ecem

BASARI ICIN HIZLI OKUMA TEKNIKLERI»»
Öznur Karaeloğlu

Söz Yayınları

Hızlı okuma ile:

Bir bakışta gördüğünüz kelime sayısını artırırsınız,

Ödevlerinizi daha çabuk okuyup, anlarsınız,

Sınavlarda sorulan soruları daha kısa sürede okursunuz,

Daha bilgili ve başarılı olursunuz.

Yaş: 7-14

"Çocuklar İçin Hızlı Okuma kitabı, hızlı okuma dalında çocuklara yönelik ilk kitap. İçerisindeki öyküler ve alıştırmalar çocukların rahatça anlayacağı ..»»

Meriç Kayalan

Alfa Yayınları

Etkili ve Hızlı Okuma Sanatı»»
Reha Oğuz Türkkan

Kendi Yayını

Etkin Hızlı Okuma "Kendi Kendine Anlama ve Öğrenme"»»
Tony Buzan

Alfa Yayınları

Bir kişi eğitim yoluyla gözünün rengini değiştiremez ama okuma hızını artırabilir. Çünkü hızlı okuma `öğrenilebilir` bir beceridir. dolayısıyla her insan şu anda okuduğundan daha hızlı okayabilir. Hızlı Okuma Kitabı, okuma hızınızı artırmak, anlama kapasitenizi zenginleştirmek ve hafızanızı güçlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitabı okumakla,

Gözlerinizin ve beyninizin şaşırtıcı güc..»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »