Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İtalyanca

İtalyanca isimli konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
  İtalyanca kategorisindeki kitaplar
Ümit Gürol

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

ITALYAN DILI GRAMERI MANUALE DI GRAMMATICA ITALIAN»»
Begüm Başoğlu

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

ITALYANCA DILBILGISI GRAMMATICA ITALIANA»»
Neval Barlas

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

ITALYANCA KONUSMA KILAVUZU KENDI KENDINE PRATIK»»
Philippa Goodrich

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu ve BBC işbirliği ile İtalyanca Konuşma Rehberi&Pratik Sözlüğünü yayımladı. Philippa Goodrich tarafından kaleme alınan, dil danışmanlığını ise Mariangela Palazzi-Williams’ın yaptığı kitap; gezginler, işadamları ve öğrenciler için kılavuz niteliğinde. Renklendirilmiş bölümlerle net, kolay takip edilebilir biçimde hazırlanan kitap; otel rezervasyonu, toplu ulaşım araçlarını kullanma..»»
Tekin Gültekin

Alfa Yayınları

İtalyanca Öğretimi "İtalyan Düşünce Sistemiyle"»»
Murat Sancaklı

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

İtalyanca’da İlk Adım, ilke olarak küçük yaştakiler veya İtalyanca’yı kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış KENDİ KENDİNE ÖĞRENME kitabıdır.

Konuların çok açık ve kolay öğrenilebilir biçimde veya ayrıca anlamayı daha da kolaylaştırması için bir çok resimlerle süslendiği bu kitapta kendi kendine öğrenenler göz önünde tutulduğu için öğretim uygulamalı bir şekilde yapılmış ve ..»»

Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Pimsleur dil eğitim programları ile istediğiniz yabancı dili kurallarına uygun olarak konuşmayı öğreneceksiniz. Dünyanın en meşhur eğitim bilimci D.r. pimsleur tarafından sunulan bu mükemmel set level 1, Level 2 ve Level 3 bölümlerinden oluşmaktadır. Setin anlatım dili ingilizce olmakla beraber bu set ile çalışabilmek için orta derece ingilizce bilmeniz yeterlidir. pimsleur eğitim programları mp3 ..»»
Necdet Adabağ

İnkılap Kitabevi

SIZIN ICIN ITALYANCA ITALYAN DILI GRAMERI»»
İtalyanca & İtalyanca

Yargı Yayınevi

Türkçe - İtalyanca & İtalyanca - Türkçe Konuşma Kılavuzu "Sözlük İlaveli"»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.