Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İtalyan Mutfağı

İtalyan Mutfağı isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  İtalyan Mutfağı kategorisindeki kitaplar
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

İtalyan Mutfağı, dünyanın en tanınmış ve en popüler mutfaklarından biridir. Geçmişi Romalılara kadar uzanan bu mutfak, Latin kökenli Avrupa mutfaklarının da atası olarak kabul edilir. Makarna, pizza, onlarca çeşit peynir ve daha pek çok lezzet İtalyanların dünya mutfağına armağanlarıdır. İtalyan Mutfağı`nın vazgeçilmez lezzetlerini içeren Dünya Yemekleri-İtalyan Mutfağı kitabında, herkesin kola..»»

Aldo Santini

Boyut Yayın Grubu

Santini Mutfağı’ndan olağanüstü lezzetler… Üç Michelin yıldızlı Santini Mutfağı’na ait birbirinden lezzetli tariflere veren İtalyan Lezzetleri, üç kuşak Santini ailesinin hünerlerini okuyucularla buluşturuyor. İtalya’nın kuzeyinde yer alan ve dünyanın en iyi 50 restoranından biri olarak kabul edilen Dal Pescatore’nin sahibi Santini ailesinin üçüncü kuşak şefi Nadia Santini, ‘Başlangıç..»»
Carla CapalboKate WhitemanAngela BoggianoJeni Wright

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

İtalyan mutfağının en güzel yönlerinden biri çeşitliliktir.

300`ün üzerinde klasik tarif, hem yöresel klasikler hem de çağdaş yaratımlarla, her biri tamamen renkli fotoğraflandırılmış, adım adım talimatlarla örneklendirilmiş.

Bu kitapta sebzeler, salatalar, hamur işleri, deniz mahsulleri, kümes hayvanları, etler, tatlılar için mükemmel tarifler ile risottolar, polentalar ve bütün makar..»»

Julia Della Croce

Dost Kitabevi Yayınları

Bütün bölgeleriyle birlikte İtalya’nın hem çağdaş hem geleneksel yemeklerinden seçkin örnekler. İtalyan mutfağının temel malzemelerini sergileyen resimlerle birlikte kokuları, lezzeti ve renkleriyle dopdolu 160’tan fazla yemek tarifi.

İÇİNDEKİLER

Giriş

İtalyan Mutfağının Mirası

İTALYAN ERZAK DOLABI

Sebzeler

Balıklar

Kabuklu Deniz Ürünleri

Etle..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.