Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İş ve Sosyal Güvenlik

İş ve Sosyal Güvenlik isimli konu başlığında toplam 54 kitap bulunuyor.
  İş ve Sosyal Güvenlik kategorisindeki kitaplar
Uygulamalı İş Kanunu ve İlgili Yönetmelikler 2010

Yargı Yayınevi

İş sözleşmesi örnekleri İdari para cezaları İşyerlerinin çalışma mevzuatı uyarınca yapılacak denetimlerde işverenlerin ibraz etmek zorunda olduğu evrak kayıt ve belgeler İhbar ve kıdem tazminatı hesaplama formu Kıdem tazminatının hesabında dikkate alınacak ve alınmayacak ödemeler dilekçe ve yazı örnekleri »»
Ercan Akyiğit

Seçkin Yayıncılık

Türk İş Hukuku`undaki birçok yayınıyla tanıdığımız Prof. Dr. Ercan AKYİĞİT`in gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 3. baskını yaptığı iki ciltlik eser, İş Kanunu`nun tüm hükümlerini tek tek (madde madde) ele alarak ulaşılan en son tarihli öğreti ve yargı kararlarına yer vererek okuyucuya geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Kitabın sonunda yer alan ayrıntılı dizin ise büyük kitabın kullanımını..»»

Mustafa Kılıçoğlu

Turhan Kitabevi

Ücret İşin Düzenlenmesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kıdem Tazminatı Usûl »»
Ferhat Canbolat

Turhan Kitabevi

Çalışmamız iş görme sözleşmelerinin bir türünü oluşturan istisna sözleşmesinde, sözleşmenin bir tarafı olan müteahhidin, eseri ayıplı olarak teslim etmesi halinde, iş sahibinin başvurabileceği seçimlik hakları, bu hakların kullanılmasının şartlarını ve hakları ortadan kaldıran durumları ayrıntılı olarak inceleme amacı gütmektedir. »»
Göktürk Uyan

Beta Basım Yayım

İsviçre Hukukunda Mimari Proje Düzenleme Sözleşmesinin Hukuki Niteliği »»
Beliz Dereli

Beta Basım Yayım

İş Gücündeki Farklılıkların Yönetimi»»
Abdulvahap Yiğit

Alfa Aktüel Yayınları

İş Güvenliği, öncelikle insan hayatı ve sağlığı ile ilgili olduğundan her şeyden önemli tutulması gereken bir konu olarak görülmelidir. İşçi ölümlerinin ülkemizde gündemin ilk maddeleri arasında olması ise bu konuda eksikliklerimizin çok fazla olduğunun bir göstergesi olsa gerek. Kitabın, konu ile ilgili çalışanlara, mühendislere, makine mühendisliği bölümü öğrencilerine ve MYO öğ..»»
Murat Deircioğlu

Beta Basım Yayım

İş Güvenliği Uzmanlığı»»
Suna Tevrüz

Beta Basım Yayım

İş Hayatında Etik»»
Kadir ArıcıA. Nizamettin Aktay

Seçkin Yayıncılık

Kitaptan Bulunan Konu Başlıkları / İş Hukukunun Özellikleri ve Kaynakları / İş Hukukunun Temel Kavramları ve Kapsamı / İş Sözleşmesi / İş Sözleşmesinin Askıya Alınması ve Sona Erme Sebepleri / İşin Düzenlenmesi / Sendikalar Hukuku / Sendikaların ve Konfederasyonların Faaliyetlerinin Durdurulması ve Sona Ermesi / Toplu İş Sözleşmesi, Grev ve Lokavt Hukuku / Toplu İş Sözleşmesinin Yapılması / Top..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.