Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İş Dünyası

İş Dünyası isimli konu başlığında toplam 88 kitap bulunuyor.
  İş Dünyası kategorisindeki kitaplar
Şafak Altun

Hayat Yayınları

Serbest Ticaret Anlaşması ve Tanzimat Fermanı'yla kapılarını Batı'ya açan Osmanlı ekonomisi, ilk kez kapitalist bir zihniyet dünyasıyla karşı karşıya kalmıştı. Bu öyle yeni bir dünyaydı ki, bünyesinde bulundurmadığı yeni kurumlara yer vermek zorundaydı. İlk Batı usûlü mağazalar, dışarıdan alınan ilk borçla yapılan saraylar, ilk şirket, ilk demiryolu ve ilk telgraf hattı... İşte hep bu dönemin so..»»
Charlene Li

Optimist Yayın Dağıtım

"Büyük bir marka veya hatta küçük bir marka için çalışıyorsanız korku içinde olabilirsiniz. Sonuç olarak eğer tepeden gelen komutlarla işleyen bir kuruluşsanız internet arkadaşınız değildir. Size bir tavsiye: Charlene'in yeni kitabından iki tane alın, birini patronunuza verin, diğerini kendinize ayırın." -Seth Godin- "Facebook arkadaşınız mı veya Twitter'ı duyunca titriyor musunuz? Beğenin v..»»
Dan Ariely

Optimist Yayın Dağıtım

New York Times'ın Satış Rekorları Kıran Kitabı Akıldışı Ama Öngörülebilir'in Yazarından. Doğrusu, bilgisayarlar kadar mantıklı olmayışımız bir eksiklik değil, aksine ayırt edici bir özellik. Bu aydınlatıcı ve enfes kitapta, duygusal yanımızın akılcı yanımıza eninde sonunda nasıl baskın geldiğini göreceksiniz. Görmezden geldiğiniz tatsız gerçekler artık tam karşınızda! -ChrisAnderson-, Wire..»»
Michael V. Pantalon

Yakamoz Yayınevi

Birine herhangi bir işi anında nasıl yaptırabilirsiniz? 7 dakikadan az zamanda başarı kazandığı bilimsel olarak kanıtlanmış tek motivasyonel yaklaşım! Yüzden fazla klinik vaka üzerinde başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış motivasyonal yaklaşıma dayanan Anında Etki, General Electric, Bristrol-Myers Squibb, Bayer gibi şirketlerde ulusal düzeyde ve hastanelerde, adalet sistemlerinde, rehabili..»»
Nurullah Genç

Timaş Yayınları

Yönetim sanattır, bilimsel veriler kullanılır, meslektir. Yönetim sanattır, çünkü sahip olduğu ilke, teknik, metod, teori ve varsayımları her yönetici aynı başarı düzeyinde kullanamaz. Yönetim bilimdir. Bugün, yönetime temel teşkil etmesi için yapılan çalışmalar başlı başına bir bilim dalı haline gelmiştir. Teknikleri, metotları, teorileri, ilke ve varsayımları bulunmaktadır. Yönetim aynı zaman..»»
Sakıp Sabancı

Mart Yayınları

Sakıp Sabancı, bu onbirinci kitabında deneyimlerini, birikimlerini başarıyı arayanlara aktarmaya devam ediyor. Değişen ve gelişen sosyal ve ekonomik çevrede her kesimden, her ilgi alanındaki okuyuculara, başarıya koşarken yararlanabilecekleri konuları "Sakıp Sabancı dili" ile anlatıyor. (Arka Kapak) »»
Hulusi Şentürk

İlke Yayıncılık

Performans yönetiminin tüm kamu kurumlarında zorunlu olmasına yönelik hukukî düzenlemeler, stratejik planlama için de benzer mecburiyetleri beraberinde getirmektedir. Kamu yönetiminde etkinlik ve verimlilik artırmaya yönelik çabaların bir sonucu olan "Stratejik Planlama", ya da daha geniş ifadesi ile "Stratejik Yönetim Modeli" de, aynı pratik anlatım tarzı ile bu kitapta ayrıntılarıyla açıklanıyo..»»
Roger Von Oech

Koridor Yayıncılık

Çeyrek yüzyıldır iş adamları, eğitimciler, ressamlar, bilim adamları, liderler ve birçokları için önemli bir başvuru kaynağı olan ve milyonlarca insanı yaratıcılığa teşvik eden bu kitap 27 ülkede yayınlandı ve dünyanın dört bir yanında çeşitli seminerlerde kullanıldı. Kışkırtıcı bilmeceler, anekdotlar, alıştırmalar, metaforlar, karikatürler, sorular, hikayeler ve ipuçlarıyla bu kitap yaratıcı..»»
Christine Harvey

Arıtan Yayınevi

Başarılı olmak her alana yayılan pozitif bir duygudur. Bu duygu sizi iş hayatınızda olduğu kadar, özel hayatınızda da mutlu ve verimli kılar. "Bir Haftada Başarılı Satış", insanlarla doğru bir iletişim kurmak ve hedeflerinize ulaşmak konusuna, satış perspektifinden bir yaklaşım getiriyor ve sizi yedi adımda sonuca ulaştıracak olan bir tekniği anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden) »»
Eşref Yaman Yalçın

MediaCat Kitapları

Niçin Bu Kitabı Alacaksınız? Tıpkı her Pazarlamacının şu soruyu sorduğu gibi. Neden müşteriler bizim markamızı tercih etmeli, ediyor, edecek? İşte bu soruya cevap arıyorsanız o zaman bu kitabı okumalısınız. Teklifim Şöyle; Kim olduğumun, ne yaptığımın pek önemi yok; şimdi sayfaları şöyle bir karıştırın, bu sayfalarda marka konumlandırmaya ilişkin aklınıza takılanlara cevaplar bulacaksınız. ..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.