Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım. (Dostoyevski) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İş Dünyası-Genel

İş Dünyası-Genel isimli konu başlığında toplam 249 kitap bulunuyor.
  İş Dünyası-Genel kategorisindeki kitaplar
Tom KelleyJonathan Littman

MediaCat Kitapları

Çalışma Ortamınızdaki İnsanların Farkında Bile Olmadıkları 10 İnovasyon Cevherini Keşfedin!...

Artık yeni şeyler söylemenin çok zor olduğu bir zamanda inovasyon, bambaşka bir yenilikçilik anlayışının adı. Tom Kelley ise dünyaca ünlü bir inovasyon gurusu. Dünyanın büyük ve güçlü şirketleri konu inovasyon olduğunda ona danışıyorlar. Ama Kelley’in deneyimleri yalnızca bu şirketlerin değil si..»»

Milo Sobel

Elma Yayınevi

12 Saatte İşletme Yüksek Lisansı Sonunda işletme mezunlarının işletmecilik konusundaki bilgi birikimlerine ve analitik becerilerine sahip olmanın kolay ve garantili bir yolu var artık, hem de sadece 12 saatte. 12 Saatte İşletme Yüksek Lisansı Programı, tanınmış yönetim hocası ve danışman Milo Sobel tarafından 1986 yılında geliştirilen ve son derece başarılı olan seminerin içeriğini daha da gen..»»
Serkan Perkmen

Profil Yayınevi

Hayatımızda hergün çeşitli seçimler yapar ve kararlar veririz. Yaptığımız seçimler ve verdiğimiz kararlarımızın bazıları sonuçları itibariyle hayatımızın akışını değiştirebilir. Bu kritik seçimlerden birisi hiç şüphesiz meslek ve kariyer seçimidir. Ancak ne var ki, bu seçimi çoğu insan kulaktan dolma bilgilerle, bir başkasının yönlendirmesiyle, yalnızca mesleklerin popülerliğini hesaba kata..»»
Cengiz Alkış

Elma Yayınevi

26. Kilometre / Hayat Maratonunda Kaçıncı Kilometredesiniz? 26. Kilometre Hayat maratorunda kaçıncı kilometredesiniz? Lütfen yaptığınız işe bir dakika ara verin. Çevrenizdeki en yakın aynayı bulun! Karşınızdakinin gözlerinin içine bakarken sakince şunları sorun. - İş ortamın kabusa mı dönüştü? - İletişim ve ilişkilerde sorunlar mı başladı? - Unuttuğun bir ailen mi var? - Değişimler sen..»»
Patrick Dixon

Neden Kitap

Geleceğe karşı savaşamazsınız. Zaman bizden yanadır.

W.E Gladstone 1809-98 »»

Mehmet Emin Karagülle

İnkılap Kitabevi

"Her başarıda şansın rolü vardır, ancak hiçbir başarıyı şans açıklamaz. `Başarı yönelimi` kişinin hayat başarısını belirleyen en temel özelliktir. Bu özellik proaktif olma, inisiyatif kullanma, bilgi toplama, kalite ve düzene gösterilen özen, yaratıcılık ve kurumsal farkındalığı içine alır.

M. Emin Karagülle`nin anılarının her biri, başarı yönelimi yüksek bir insanın dış koşullar ne olursa..»»

Ralf Arditti

Alfa Yayınları

Türkiye`de bankalarda 50 milyar $`a yakın döviz mevduatı var. Yatırımcı döviz faizlerini artık düşük buluyor. Merak ediyor, dünyayı araştırıyor. Açıl Ufkum Açıl sayesinde uluslararası finansal araçlar hakkında bilgi ediniyor. Türkiye`deki bankası ona hizmet getirirken, "Niçin aynı hizmeti yurtdışından yatırımcılara da vermeyelim?" diyor. İşler büyüyor, İstanbul 10 yılda bölgenin "özel bankacılık" ..»»
Arif Yıldız

Sistem Yayıncılık

Güçlü, sürekli olmayı başaran, dış dünya ile rekabet edebilen aile işletmeleri ülke ekonomisinin gelişmesine, işsizliğin azaltılmasına ve gelir düzeyinin yükselmesine katkı sağlar. Bu nedenle aile işletmeleri sadece kendi akraba ve çevresi için değil, aynı zamanda ülke ekonomisi, yani tüm toplum için önemlidir.

Kitapta aile işletmeleri kavramı incelenmiş, aile işletmelerinin uzun ömürlü ol..»»

Paul Arden

Boyner Yayınları

İşinize, hayatınıza ve dünyaya bakışınızı değiştirme iddiasıyla yazılmış bir kitap. Kitapta yazar Paul Arden, alışılagelen sıkıcı tavsiyeler yerine kullandığı esprili sözler ve cüretkar ifadelerle mantığa dayalı davranışlarınıza hiç aklınıza gelmeyen aksi açılardan da bakmanızı sağlıyor.

Aklını Kullan Aksini Düşün, size gerçekte kim olmak istediğinizi ve hedeflerinizi hatırlatarak cesaret..»»

Edward De Bono

Remzi Kitabevi

Değişik durumlar için değişik uygulama biçimleri gerekebilir. Örneğin, bir yumurtanın kabuğunu boyamak için gereken hassas bir uygulamayla, bir boks maçı sırasında yapılması gereken uygulama birbirinden çok farklıdır. Bütün dünyada birçok büyük kuruluş tarafından benimsenen “Altı Şapkalı Düşünme Tekniği”nin yaratıcısı Edward de Bono, bu yeni kitabında, uygulama alanında yararlanabileceğiniz benze..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.