Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları isimli konu başlığında toplam 16 kitap bulunuyor.
  İnsan Kaynakları kategorisindeki kitaplar
Çağdaş Gümüşsuyu

Savaş Yayınevi

Stratejik Olarak Müşteri İlişkileri Yönetimi»»
Feyhan Aras

Postiga Yayınları

Kurumlar ve işletmeler içinde tüm çalışanların İnsan Kaynakları Uzmanı olduğu ülkemizde, "Nasıl İnsan Kaynağı Olunur?"dan yola çıkılarak hazırlanan bu kitap; yetenek ile çalışma bir araya geldiğinde ortaya nasıl sonuçlar çıkabileceğini öykülemektedir. Profesyonel alanı; insan Kaynakları ve Yönetim Geliştirme olan Feyhan Aras, "Biz İnsan Kaymaklarıyız Ya Siz?" kitabında İnsan Kaynakları Yönetimi..»»
Neslihan Okakın

Beta Basım Yayım

Değişen dünyamızda, İktisadi ve İdari bilimler Fakültelerinin bir bölümü olan Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinin en önemli özelliği, insan kaynakları alanında edinmiş oldukları birikimdir. İnsan kaynakları yönetimi, hizmet sektörünün hızla geliştiği dünyamızda küreselleşmenin öne çıkardığı bir bilim alanı olarak, sosyal siyaset anlayışından günümüze kadar gelen birikimin bir uza..»»
Kolektif

Hayat Yayınları

Düşünceden Sonuca İnsan Kaynakları»»
Tarık Solmuş (Editör)

Beta Basım Yayım

Kurama Bağlılık Olgusuna Genel Bir Bakış

Örgüt İklimi ve Motivasyon

Personel Seçiminde Ölçme ve Değerlendirme

İşe Alım Süreçlerinde Etik ve Etik Dışı Uygulamalar

Örgütsel Stres Modelleri

İş Tatmininden Yaşam Tatminine Bireysel Tatmin

Gerçekçi Yönetişim »»

İbrahim Zeyd Gerçik

Küre Yayınları

Her Dem Yeni: Insan Kaynakları ve Proje Yönetimi`nde Ibrahim Zeyd Gerçik, Osmanlı yönetici yetistirme kurumlarından hareketle insan kaynakları, proje yönetimi, motivasyon ve kurum içi egitim alanlarına dair uygulanabilir bilgi ve ilkelere ulasıyor ve bir yönetim modeli insa ediyor. `Dünya markası kurumlara sahip miyiz?`, `Osmanlı`dan günümüze süregelen sirketlerimiz hangileri?` ve `Dünya ö..»»
Zafer Erkoç

Alfa Yayınları

Çözüm Arayanların Buluşma Noktası

İnsan, Proses, Teknoloji...

Sunulan her hizmette, her geçen gün daha da öne çıkan İKS kalitesinin üç temel nedeni.

Genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları prosese tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişim...

Akış diyagramı şekilleri ve açıklamaları

İşletme st..»»

Yaprak Eldem

Alfa Yayınları

Bu kitapta, `yurdum insanı`nın, `Türk Tipi İnsan Kaynakları` uygulamaları anlatılıyor.

İster çalışan olsun, ister patron, bu kitapta `kendinizi` bulacaksınız.

Kitap sadece, Türkiye`deki mevcut duruma, `olan`a yer vermiyor, aynı zamanda `olması/yapılması gerekeni` de , İnsan Kaynakları Profesyoneli`ne ve çalışana göre, ayrı ayrı anlatıyor.

Yazar, uzun süren danışmanlık deneyimine ..»»

Ahmet Cevat AcarCavide UyargilGönen DündarZeki AdalA. Oya ÖzçelikLale Tüzünerİsmail Durak AtaayÖmer Sadullah

Beta Basım Yayım

İ.Ü. İşletme Fakültesinin kuruluşu ile 1968 yılında Personel Yönetimi Kürsüsü olarak faaliyete geçen ve 1998 yılında İnsan Kaynakları Yönetimi adını alan Anabilim Dalımızın öğretim üye ve yardımcıları, geçen kırk yıllık bu süre zarfında çeşitli bilimsel yayınlar yaparak ilgili literatüre katkıda bulunmaya çaba göstermişlerdir. Bunlar arasında yeralan ve şu anda 4. basısını gerçekleştirdiğimiz İnsa..»»
Nuri TortopBurhan AykaçHüseyin Yayman

Nobel Yayın Dağıtım

İnsan kaynakları yönetiminin gelişimini, çalışma alanlarını, sorunlarını ve çözüm yollarını ele alan bu çalışmamız; gerek kamu sektörü, gerekse özel sektördeki teori ve uygulamaları kapsayacak şekilde on altı bölümden oluşmaktadır. Kitapta örgütlerde insan kaynakları ve yönetimi, insan kaynakları yönetiminin çevresi, etkilendiği unsurlar, ilkeleri, teknik işlevleri ele alınmıştır. İnsan kaynakları..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.