Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İngilizce

İngilizce isimli konu başlığında toplam 199 kitap bulunuyor.
  İngilizce kategorisindeki kitaplar
Hüseynağa RzayevÖmer ŞekerciAygün Hasanova

Pelikan Yayıncılık

It was originally intended that this book should, along with traditional syntactic problems, also include materials on new methods in linguistics. But some time ago it became apparent that it would not be feasible, from purely technical point of view, to arrange the whole bulk of material within one single volume. Therefore, it has been decided to reset it in separate volumes. The present book, be..»»
Ayhan SezerHüseyin İçen

Pelikan Yayıncılık

İngilizce öğrenenleri ve dil sınavlarına girenleri en çok zorlayan öğeler arasında "eşanlamlı" sözcükler gelmektedir. Çoğu zaman, sadece listelerden oluşan "eşanlamlılar" sözlükleri, öğrenciye yardımcı olmaktan çok, zararlı olabilmektedir. Üstelik eşanlamlılar sözcükleri hep tek dilli olagelmiştir. Bu da ayrı birzorluk kaynağı olmaktadır. A Dictionary of English Synonyms, ingilizce öğrenenle..»»
Ayhan Sezer

Pelikan Yayıncılık

Bu kitap, İngilizce ve Türkçe arasında bilinçli bir köprü kurulmasına yardımcı olmak üzere hazırlandı.

Aynı zamanda, bir dilin en zor, yakalanması en güç olan yanına, işlevsel sözcüklerin kullanımına da eğilinmiştir.

İngilizce`nin işlevsel sözcükleri ilk kez bu kadar çok "canlı" dil örneğiyle düzenli bir şekilde Türk okuyucusu için sunulmaktadır.

Sözlük on bin dolayında ö..»»

Fuat Altunkaya

Yargı Yayınevi

A Linguistic Guıde To Advanced English Grammar For KPDS, ÜDS, TOEFL, YDS Preparatory Class Exams and Other English Exams»»
William Shakespeare

Penguin Books

A Midsummer Night's Dream is perhaps Shakespeare's most popular play, particularly as a first introduction to Shakespeare for children--filled as it is with a marvelous mixture of aristocrats, workers, and fairies. (Tanıtım Yazısından) »»
Charles Dickens

Penguin Books

George Woodcock proposes that this story was written at a point of crisis in Charles Dickens's life. The three main characters become projections of Dickens himself. The title suggests the basic dichotomy on which the novel rests: the choice between changing society and changing oneself. (Tanıtım Yazısından) »»
Nevzat Kalay

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap, akademik sozcukler uzerine yogunlasan bilgilendirici, ogretici ve test edici kapsamli bir kaynaktir. Temel bölümler, kendi içerisinde asamali olarak alt bolümlere ayrilmis ve kolaydan zora dogru sistemili bir yol takip edilmistir, Ülkemizde yapilan KPDS, UDS, YDS gibi dil sinavlarina ve TOEFL gibi uluslararasi nitelikli Ingilizce yeterlik sinavlarina hazirlayan temel bir kaynak olmasinin..»»
İsmail Hakkı MiriciFunda Dağabak

Gazi Kitabevi

Ülkemiz insanlarının İngilizce Dil Bilgisi çalışırken karşılaştıkları sorunların en önemlisinin, Türkçe Dil Bilgisi İle ilgili alt yapı eksikliğinin olduğu bilinmektedir. O nedenle, bu kitapta, İngilizce Dil Bilgisi kurallarının Türkçe karşılıkları ve tanımları verilmekte, böylece kavramsal karmaşanın ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. A Practical Guide to Advanced English Grammar, modüler yapı..»»
Cem Can

Hacettepe-Taş Kitapçılık

Advanced Preparation adlı kitabımız,ülkemizde yapılmakta olan ve çeşitli amaçlarla İngilizce dilbilgisini ölçmeyi amaçlayan sınavlara hazırlanmanıza yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. Bu sınavlar arasında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından hazırlanıp uygulanan Yabancı Dil Sınavı, Kamu Personeli Dil Sınavı, Kurumlar için Merkezi Eleme Sınavı, Üniversiteler arası Dil Sınavı, Tıpta Uzm..»»
Nevzat Kalay

Nobel Yayın Dağıtım

Bir dilden baska bir dile çeviri yapmak zaman zaman zor olabilmektedir. Ancak dogru rehber ve yönlendirme ile bu süreç daha kolaynve anlasilir hale gelebilir. Bu dogrultuda, insanlarin düsüncelerini ingilizce olarak yazili veya sözlü olarak ifade edebilmesi veya ingilizce olarak yazilanlari ve konusulnlari Türkçeye çevrilebilmesini kolaylastirmak için yazilan bu kitabin, konuya ilgi duyan herkese ..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.