Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İngilizce Roman

İngilizce Roman isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  İngilizce Roman kategorisindeki kitaplar
Clive Barker

Oğlak Yayıncılık

Ezelistan'a hoşgeldiniz... Şehrin tepelerinde başka bir dünyanın kıyılarına açılan bir kapı var. Ve tepenin eteklerindeki hiç kimse, kaçınılmaz olan değişimden etkilenmemeyi başaramayacak. O kapının ötesindeki dehşetleri çok iyi tanıyan Tesla Bombeck ise o eşiği geçmeden önce şehrin geçmişinde yatan gizemi çözmek zorunda... Modern kurgunun en usta metafizikçilerinden biri olan Clive Barker'..»»
Charles Dickens

Timaş Yayınları

Bay Lorry'nin maceralı Dover seyahati, Doktor Manette'in Bastille'den kurtulması, Doktorun güzel kızına aşık Sydney Carton ve Charles Darnay'in Fransız İhtilali'nin korkunç girdabında yaşanan hazin öyküleri... "İki Şehrin Hikayesi" Charles Dickens'ın, Fransız İhtilali sırasında iki şehri; Londra ve Paris'i anlattığı, ilk sayfalarından itibaren merak ve korku dolu sahnelerle örgülediği bir baş y..»»
Ayşe Kulin

Everest Yayınları

When Selva, the daughter of one of the few remaining Ottoman Pashas, falls in love with Rafael, a young Jewish man, their families are against their marriage and disown them. Together they go to live in France, but happsiness eludes them there too. With the advent of the Second World War they get caught up in Hitler`s web of terror. While the Nazi grip tightens around them, they live with the f..»»

Eddi Anter

Goa Basım Yayın

Lilly is, first and foremost, the portrait of a courageous and beautiful Arab Jewish woman, with all her idiosyncrasies and her unique philo­sophy. It is also a nostalgic memoir of Istanbul in the 1960`s and 1970`s. And, finally, it is a mystery story, leading to a shattering climax.

Before she got off the plane with her 22 suitcases, Lilly had never stepped foot on Turkish soil. Going to ..»»

Kürşat Başar

Everest Yayınları

"If I had been told that I could stop at a certain moment in my life and stay there forever, I would have chosen one two moments

The first is when I was rocking in the swing hanging from the branches of a tree in the garden of my childhood.

The other is the day I first kissed the man 1 loved more than anyone in my whole life. Many strived to write the common language of falling in !..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.