Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İlk Okuma Yazma

İlk Okuma Yazma isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  İlk Okuma Yazma kategorisindeki kitaplar

Ya-Pa Yayınları

Türkçe öğretiminde temel amaç; öğrencilere dinlediğini ya da okuduğunu anlama ve anladığını sözle ya da yazıyla ifade etme becerilerinin kazandırılmasıdır. Öğrencilerin okuduğunu anlama becerilerini geliştirmeleri, hem Türkçe dersinin amaçlarını gerçekleştirmelerine, hem de ders kitapları dışındaki öğretim malzemelerinin az kullanıldığı eğitim ortamlarında bir çok bilgiyi edinmelerine hizmet etmek..»»
Yazma VCD Seti

Atlas Pazarlama

Anneler - Babalar - Öğretmenler Çocuğunuz okula mı başlayacak ? Öğrencileriniz okumaya geçmekde zorlanıyor mu ? İşte Fırsat ! Atlas 1.Sınıf İlk Okuma Yazma Seti - 23 VCD + 1 KİTAP Veliler, çocuklarınız eğitim yolunda ilk adımlarını atarken güçlü bir yardımcı ile yanında olmak istemezmisiniz ? Türkiye`de eğitim alanındaki en büyük ve tek yenilik olan bu s..»»
Komisyon

Formül Yayınları

Formül 1. Sınıf Okuma Yazma Seti»»
Cavit Binbaşıoğlu

Nobel Yayın Dağıtım

Çocuğun öğrenim yaşamının başlangıcında yer alan İlkokuma ve Yazma Öğretimi, onun bütün okul yaşamını, hatta daha sonraki yaşamını da etkileyen bir niteliğe sahiptir. Bu nedenle bu dersin çok iyi öğretilmesi gerekmektedir. Kitapta, bu konuyla ilgili, eğitim bilimlerinde ulaşılmış olan son araştırmalarla ortaya konan ilke ve yöntemler söz konusu edilmiştir. Bu çalışmanın, Eğitim fakültelerinin İlkö..»»
Kamil YıldırımNecati Cemaloğlu

Nobel Yayın Dağıtım

İlkokuma Yazma Öğretimi’nde, ilkokuma-yazma öğretimi için gerekli; eğitimin temel kavramları, ilkokuma-yazma çocuğunun gelişim özellikleri, ilkokuma-yazma öğretiminde kullanılacak yeni yaklaşımlar, tam öğrenme, çoklu zekâ kuramı, yapılandırmacı öğrenme kuramı, drama, oyun-strateji, yöntem ve teknikleri sunulmuştur. Ayrıca kitapta, ses temelli cümle yöntemi ile ilkokuma-yazma öğretiminin tekn..»»
Turgut Çakır

Arkadaş Yayınevi

Çözümlü, fişli ilk okuma kitabı.»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.