Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İbranice

İbranice isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  İbranice kategorisindeki kitaplar
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

MİREGİTİM KOLAY İbranice EĞİTİM SETİ

İbranice Temelim yok, Bu dile sıfırdan başlayıp kendimi ifade edebilecek kadar öğrenmek istiyorum diyorsanız bu set tam size göre. "MİREGİTİM KOLAY İbranice EĞİTİM SETİ" ile günde en az 1 saat ayırmak kaydı ile 3 ay içerisinde İbraniceyı orta düzeyde, yani kendinizi ifade edebilcek ve konuşulanları arada takılmalarda olsa anlayabilcek kadar öğrenec..»»

Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Pimsleur dil eğitim programları ile istediğiniz yabancı dili kurallarına uygun olarak konuşmayı öğreneceksiniz. Dünyanın en meşhur eğitim bilimci D.r. pimsleur tarafından sunulan bu mükemmel set Hebrew level 1, Hebrew Level 2, ve Hebrew Level 3 bölümlerinden oluşmaktadır. Setin anlatım dili ingilizce olmakla beraber bu set ile çalışabilmek için orta derece ingilizce bilmeniz yeterlidir. Pims..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.