Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hamilelik Dönemi

Hamilelik Dönemi isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Hamilelik Dönemi kategorisindeki kitaplar
Neslihan İskit

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Hamilelikte yapılan yoganın faydaları nedir?

Hamilelik yogası doğuma yardımcı olur mu?

Hamilelik yogası evde nasıl yapılır?

Doğumdan sonra yapılan yoganın faydaları nelerdir?

Çocuk yogası hangi hastalıkları engeller?

Dr. Neslihan İskit, yoga eğitmenliği sertifikasını Hindistan Vivekananda Üniversitesi’nden almıştır. Yoga temelli terapi çalışmalarına devam etmektedir. »»

Ayşe Aydın

Remzi Kitabevi

Öğretirken güldüren, güldürürken düşündüren bir hamilelik kitabı… Vatan gazetesi anne-çocuk yazarı Ayşe Aydın’ın ilk kitabı Anneee! Anne Oluyorum! Türkiye’de yayınlanmış hamilelik kitapları arasında, birçok ilke imza atan bir yapıt. Anne ve baba adayları için eğitici olduğu kadar duygusal da olan bir anlatı... Tüp bebek tedavisi sırasında yaşanan trajikomik olaylarla başlayan öykü, ..»»
Arlene EisenbergHeidi E. MurkoffSandee E. Hathaway

Epsilon Yayınları

İyi beslenme; rahat bir hamilelik dönemi, güvenli doğum ve sağlıklı bebek, şansınızı artırır. Bu kitapta dengeli beslenme prensiplerine, kaloriler, ilaçlar , katkı maddeleri, vitamin destekleri konusunda ve daha birçok konuda yararlı bilgilere yer verilmektedir. Kitaptaki önerileri uyguladığınızda, beslenme biçiminizi buna göre belirlediğinizde, siz de bebeğiniz de çok mutlu olacaksınız!»»
Laurence Pernoud

E Yayınları

Bir Çocuk Bekliyorum hamilelik ve doğum hakkında yazılan en kapsamlı tavsiye edilen bir yapıt. Ciddi, sıcak, güven verici rahat okunup anlaşılan yalın bir anlatım. İçeriğiyle olduğu kadar görselliğiyle de zengin bir ekip çalışması. Çocuğunuzu fiziksel olduğu kadar, ruhsal olarak da rahat bir şekilde büyütemenizi sağlayacak. Yalnızca annelerin değil, babaların da okuyup yazması için yazılmış..»»
Judy Sadgrove

Arkadaş Yayınevi

Hamilelik sırasında, kilonuz artarken tüm formunuzda azalma olması yaygın bir durumdur. Bebeğiniz doğduktan sonra yeniden forma girmeniz önemlidir. Bir bebeğin istekleriyle ilgilenirken kendinizi iyi hissetmeye gereksiniminiz olacaktır. Doğumdan Sonraki Sağlığınız, biçiminizi yeniden kazanmanıza, kaslarınızı güçlendirip forma sokmanıza ve enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.»»
Miriam Stoppard

İnkılap Kitabevi

`Gebe Kalma, Gebelik ve Doğum` İngiltere`nin önde gelen doğum uzmanı Dr. Miriam Stoppard tarafından yazılmış, ayrıntılı ve güncel bir kılavuz kısırlık tedavileri için klasik bir referans • anne ve bebeğin bakış açılarından gebe kalma, gebelik ve doğum deneyimi • doğum öncesi takipler • en modern doğum testleri ve girişimleri • gebelik ve doğumun baba üzerindeki etkileri • beslenme ve egzersiz • do..»»
Elizabeth Fenwick

Morpa Kültür Yayınları

Bir bebek dünyaya getirmek, yaşamınız boyunca atacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır. Bu nedenle bebeğinizin yaşama elden geldiğince iyi başlamasını sağlamak için bu olayı önceden planlamanızda yarar var. Elizabeth Fenwick, gebe kalmayı planlamadan başlayarak yeni doğan bebeğinizle geçireceğiniz ilk günlere kadar gebelik sürecinde farkında olmanız gereken etmenleri ve sorunları anlatıyor. ..»»
The American College of Obstetricaans and Cnyecologists

Hayat Yayınları

Amerika`nın en tanınmış kadın sağlığı organizasyonu olan Amerikan Kadın Doğum Uzmanı ve Jinekolog Grubu tarafından hazırlanan "Hamileliğe Hazırlık Doğum ve Sonrası" adlı bu eser, hamilelikle ilgili ön bilgiler, doğum öncesi ve doğum sonrası bakımla ilgili güncel, bilimsel ve kesin bilgiler vermektedir.

- Hamilelikte karşılaşılabilecek risk faktörleri, uyarı işaretleri ve komplikasyonlar hak..»»

Hazel Chesterman-Phillips

Delta Kültür Yayınevi

BEBEĞİNİZİN CİNSİYETİNİ DOĞAL YÖNTEMLE BELİRLEBİLMENİZ İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KİTAP; Kız mı Olsun Erkek mi? Bu kitap, kızlı erkekli bir aileye sahip olmayı çok isteyen, uzun süre bu konuya kafa yoran, sonunda da doğruluğu kanıtlanmış doğal bir yöntem bulan bir kadın olarak Hazel Chesterman-Phillips’in deneyimlerinin bir sonucudur. İki kız çocuğu sahibi olan Hazel’in bir erkek evlada duyduğu..»»
Michael F. RoizenMehmet Öz

Koridor Yayıncılık

Sağlıklı ve Mutlu Hamilelik Kılavuzunuz. Yeni bir bilim dalı olan epigenetik bebeğinizin nihai sağlığını nasıl etkileyebilir Organize olmanız için ay ay hazırlanmış takvim Hamileliğinizin her evresinde yemek seçimleri ve fiziksel aktivitelerle ilgili yararlanabileceğiniz tavsiyeler İlk kez hamile kalıyor olabilirsiniz ya da bir futbol takımı kuracak kadar çok çocuğunuz olabili..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.