Akıllı bir insan kazandığı paranın bırazını, aldığı nasihatın ise birçoğunu bir yana koyar. Harry Carns [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Gürcüce Sözlük

Gürcüce Sözlük isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Gürcüce Sözlük kategorisindeki kitaplar
Mustafa YaşarNana Gulu

Tiydem Yayıncılık

Elinizdeki bu çalışma birçok aland günlük ihtiyacınız karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Gürcü alfabesini bilmeyenler için cümleler Türkçe telaffuzlarıyla verilmektedir. Yine konuşma kılavuzunun sonunda verilen kapsamlı tematik sözlük kendi kendinize yeni cümleler oluşturarak konuşma alanınızı genişletmenize yardımcı olacaktır. »»
V. CangidzeS. Cika

Sinatle Yayınları

Gürcüce ve Türkçenin karşılıklı öğrenilmesi, Gürcüstan ve Türkiye arasında ticari, kültürel ve turistik ilişkilerin giderek gelişmesiyle kaçınılmaz hale gelmiştir. Aslında bu ihtiyaç uzun yıllardır varolmasına karşın, Türkiye`de bunu giderecek çalışmalar ortaya çıkmamıştır. Gürcüstan`da ileri düzeyde Türkoloji çalışmaları yapılmasına karşın, Kartveloloji Türkiye`de henüz bilinmeyen bir alandır. Bu..»»