İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Görsel Sanatlar Eğitimi

Görsel Sanatlar Eğitimi isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Görsel Sanatlar Eğitimi kategorisindeki kitaplar
Ali Osman Alakuş

Pegem Akademi Yayıncılık

Özel Öğretim Yöntemleri (Resim-İş Eğitimi) I-II, Resim-İş (Görsel Sanatlar) öğretmeni yetiştiren Eğitim Fakültelerinin Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı müfredat programında yer alan iki yarıyıllık zorunlu bir derstir. Özel Öğretim Yöntemleri I-II dersleri için hazırlanan bu kitap, YÖK müfredatına uygun olarak her iki yarıyıl programındaki konuları içermektedir. Kitabın Birinci Bölümünde Özel..»»
Ali Osman AlakuşLevent MercinAbdullah AyaydınDidem Üstün VuralSerdar TunaMelek Gökay Yılmaz

Pegem Akademi Yayıncılık

"Sanat Eğitimi" ve "Görsel Sanatlar Öğretimi" kitabı, genelde üniversiteler ile alana yönelik liselerin sanat eğitimi ve öğretimiyle ilişkili programları, özelde ise eğitim fakültesi ilköğretim bölümü sınıf öğretmenliği lisans programlarında okumakta olan öğrencilere, program içerikleri de dikkate alınarak, sanat eğitimiyle ilgili bilgi ve deneyim kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitapta ..»»
Olcay Tekin Kırışoğlu

Pegem Akademi Yayıncılık

Kıymetli zamanından ayırıp özveriyle kapak tasarımını yapan değerli sanatçı ve eğitimci Sn. Prof.Hasip Pektaşa, Bir çalışmasının kitapda yer almasına izin veren değerli sanatçı Prof.Mürşide İçmeliye Çalışma sırasında çekilmiş bir fotoğrafının kitapda yer almasına izin veren değerli sanatçı Prof. Meriç Hizala, Kitabı belirli aralıklarla sabırla okuyup dil konusunda düzeltmel..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.