Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Gitar

Gitar isimli konu başlığında toplam 67 kitap bulunuyor.
  Gitar kategorisindeki kitaplar

Berklee Press

A Modern Method For Guitar "Volume - 1"»»

Berklee Press

A Modern Method For Guitar "Volume - 2"»»

Berklee Press

A Modern Method For Guitar "Volume - 3"»»
Haydar İldan

Bemol Müzik Yayınları

Uzun yıllardır gitar çalıcılarının arzulanan bir akor bulmanın kolay yolunu çabucak verebilecek bir yönetim bulunadığının farkına vardım. Yöntemin çok basit bir sınıflandırma sisteminin yardımıyla çok kolay ve çabuk bulunabilecek 2.400 pozisyonu içermektedir.»»

Cem İkiz

Stüdyo İmge Yayınları

Dünya gitar literatürleri araştırıldığında sayılamayacak kadar bol arşivle karşılaşırız. Bunlar Flamenko gitar, Klasik gitar, Akustik gitar, Oniki Telli gitar, Latin gitar, Pop gitar, Ritim gitar, Dobro gitar, Jazz gitar, Rock gitar, Slide gitar, Havaiian gitar, Bules gitar, Nashville gitar, Conutry gitar, Ragtime gitar gibi stillerine göre uzmanlaştrılmış kitaplar olarak, Avrupa ve Amerika piy..»»

Hasan Cihat Örter

Bemol Müzik Yayınları

Halk ezgilerimizin, Hasan Cihat Örter düzenlemeleri VCD desteği ile sunulmuştur.»»

Klasik Metodlar

Porte Müzik Eğitim

Dünyaca ünlü Arenas-1 Gitar Metodu`nun Ed. Portemem tarafından yayınlanan Türkçe edisyonu. »»
Aycan Karadaş

Nota Yayıncılık

Bu kitapta gitara başlarken ihtiyaç duyulacak tüm bilgi ve kavramlar eksiksiz şekilde veriliyor.Kitabın amacı ezbere dayalı olmayan kalıcı bir müzik altyapısı kurmaktır.Bunu da işlenen tüm konuları kapsamlı uygulamalarla pekiştirerek sağlamaya çalışıyor.Temel nota bilgisi, penanın nasıl tutulacağı, gitarın nasıl akortlanacağı gibi yeni başlayan bir gitaristin bilmesi gereken her şeye kitap içerisi..»»
Bora UslusoySavaş Yatmaz

Modern Müzik Akademisi

Bora USLUSOY ve Savaş YATMAZ tarafından hazırlanan Bas Gitar Metodu bas gitar eğitimine yönelik Türkçe kaynak eksikliğini gidermeyi amaçlıyor. Bu kitaptan temel sağ ve sol el tekniklerini, majör, minör ve pentatonik dizileri, arpejlerleri öğrenebilirsiniz. Nota’nın yanı sıra tab sisteminin de kullanıldığı bu çalışmadan yeni başlayan ya da bas gitar tekniğini geliştirmek isteyen herkes yararlana..»»

Nezih Onur

Bemol Müzik Yayınları

Bu kitap, müziği birçok yönden açıklayan geniş bir bilgiyi, kısa fakat yeterince ayrıntılı olarak kapsamaktadır. Bu açıdan, kariyerinizin her aşamasında yararlanabileceğiniz bir kaynaktır.»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.