Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Girişimcilik

Girişimcilik isimli konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
  Girişimcilik kategorisindeki kitaplar
Rachelle Thackray

Elips Kitap

En yenilikçi girişimcilerin bugünkü konumlarına nasıl geldiklerini merak ettiniz mi? Neyi, nasıl ve na kadara yaptıklarını bilmek istemez misiniz ? Adım Adım Girişimcilik`te Rachelle Thackray, bu girişimcilerden bazılarının hikayelerini, kurdukları işi yapmaya onları neyin ittiğini ve fikirlerine güvenmelerine neyin yardımcı olduğunu aktarıyor. Perakendecilik, finans, teknoloji, tasarım, danışmanl..»»
Abdurrahman Okur

Ya-Pa Yayınları

GIRISIMCILIK»»
Uğur Dolgun

Alfa Yayınları

GIRISIMCILIK»»
Tınaz Titiz

Beyaz Balina Yayınları

GIRISIMCILIK REHBERI»»
Semra Güney

Siyasal Kitabevi

Girişimcilik Temel Kavramlar ve Bazı Güncel Konular adlı bu eser, girişimciliğin başlıca kavramlarını ve son yıllarda girişimcilik alanında daha fazla tartışılır hale gelmiş önemli konularını okuyuculara aktarmak amacıyla yazılmıştır. Bu kitabın yazılmasının bir diğer hedefi üniversiteden mezun olacak gençlere ve iş arayan kişilere, kendi işlerini kurmanın önemini, avantajlarını ve zorluklarını an..»»
Michael Gerber

Sistem Yayıncılık

Küçük işletmeler niçin batıyor, nasıl büyür?

Kendi işimi ben, başında olmadan nasıl iyi yürütebilirim?

Elemanlarımı sürekli müdaheleye gerek kalmadan nasıl çalıştırabilirim?

İşimi 5000 defa çoğaltılabilecek, dolasıyla 5000, birimin ilki kadar düzgün işleyeceği biçimde nasıl başarabilirm?

Hem kendi işimin sahibi olmayı, hem de ondan özgürleşmeyi nasıl başarabilrim?

Bu so..»»

Gazanfer Sanlıtop

Boyut Yayın Grubu

Başarılı bir girişimciden ‘Girişimcilik El Kitabı’ Girişimci, zekâsını ve aklını doğru insanlara faydalı olacak yönde kullanmalıdır. Unutulmamalıdır ki, şeytan da bir melekti, zekâsını asi olarak, insanlığa karşı kötü yolda kullanmakla kötü duruma düşmüştü. Yine unutulmamalıdır ki, bir girişimci de, atomu enerji üretiminde kullanmak yerine, nükleer bomba imalatında da kullanabilmektedir. ..»»
S. Soner Selçuklu

Sistem Yayıncılık

Soner Selçuklu, kitabında bir hobi olarak başladığı mikro ölçekli işini Türkiye için tarihsel bir önem taşıyan 1980 ve 1995 yılları arasında orta ölçekte bir işletmeye nasıl dönüştürdüğünü ilk ağızdan kaleme almış. Selçuklu’nun öyküsü binlerce küçük girişimcinin kendine pay çıkarabileceği örneklerle dolu... İş yaşamında kararları belirleyen ve tetikleyen arka plandaki nedenler ve yakın çev..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.