Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Gezi-Harita-Ankara

Gezi-Harita-Ankara isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Gezi-Harita-Ankara kategorisindeki kitaplar
Selahattin Çelik

Dünya Kitapları

Ölçek:1 / 22000»»
Kolektif

Mep Medya Yayınları

Sınırlarıyla ilçe ve mahalleleri ile 1 / 36,000 ölçekte Ankara`nın merkezinin cadde detaylı planı. İlçeler, beldeler, köyler ve semtleri, otoyol, hızlı yol, bulvar ve caddeler ile kavşakları, tren - raylı sistem güzergah ve istasyonları, havaalanları, yerleşim alanları, resmi alanlar, sanayi alanları, toplu konutları, alışveriş merkezleri, parklar, yeşil alanlar ve spor alanları, ibadet alanlar..»»

Komisyon -

Arkadaş Yayınevi

Detaylı kent bilgileri: İlçe ve mahalle adları, otobanlar, bulvarlar, caddeler, sokaklar ile demiryolu, Metro bilgileri, resmi ve özel kurumlara ait işaretlemeleri içermektedir. Açıldığında 70x100 cm ebatlarında, kuşe kağıt, 4 renk çift taraflı baskıdır. Tek tarafı selefon kaplı, yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır»»
Yusuf Güven

Mep Medya Yayınları

12.200 Sokak ve Cadde
-Resmi Bina ve Alanlar, Sivil Yerleşim Alanları, Ticaret Alanları, Sanayi Alanları ve Kuruluşları, Çocuk Parkı ve Yeşil Alanlar, Mahalle Sınırları, İlçe Sınırları, İbadet Yerleri, Mezarlıklar, Okullar, Oteller, Spor Alanları, Tren İstasyonları, Sinemalar, Kütüphaneler, Metro - Tramvay Durakları, Hastaneler, Polis Merkezleri, Lok..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.