Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Geoteknik Mühendisliği

Geoteknik Mühendisliği isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Geoteknik Mühendisliği kategorisindeki kitaplar
Steven L. Kramer

Gazi Kitabevi

Geoteknik deprem mühendisliği, inşaat mühendisliğinin çoğu disiplinine kıyasla oldukça gençtir. Depremlerin yıkıcı etkileri asırlardır bilinse de, zeminlerin deprem hasarının büyüklüğüne ve dağılımına olan büyük katkısı ancak yakın geçmişte anlaşılabilmiştir. 1964’de Alaska’da ve Japonya’da meydana gelen yıkıcı depremler ve 1960’lar ile 1970’lerdeki nükleer santral endüstrisinin süratli gelişimini..»»
Donald P. Coduto

Gazi Kitabevi

Geoteknik Mühendisliği: İlkeler ve Uygulamalar başlıca inşaat mühendisliği lisans öğrencileri için giriş düzeyinde bir kitap olarak hazırlanmıştır. Ayrıca, yan branşlardaki öğrenciler ve profesyonel hizmet veren mühendisler için bir referans kitap niteliğindedir. Başlığın işaret ettiği gibi, bu kitap "ilkeler" (zemin mekaniğinin esasları) ve "uygulamaların" (bu ilkelerin pratik mühendislik problem..»»
David Muir Wood

Gazi Kitabevi

Modelleme, mühendislik tasarımının dolaylı olarak bir parçasını oluştursa da, çoğu mühendis ya modellemenin bir parçası olarak varsayımda bulunduğu gerçeğinin ya da bu varsayımların doğasının ve sonuçtaki etkilerinin farkında değildir. Çok sayıda mühendis sayısal modellemeyi kullanmasına rağmen, modellemede dolaylı olarak mevcut olan varsayımlar ve yaklaştınmlar üzerinde hiç düşünmemiş olabilir; u..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız