Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fransızca

Fransızca isimli konu başlığında toplam 26 kitap bulunuyor.
  Fransızca kategorisindeki kitaplar
Sevim Sönmez

Birlik

DEVOILONS LES MYSTERES DU FRANCAIS»»
Jean-Jacques Rousseau

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Les idées de Rousseau contenues dans ces deux livres eurent une influence déterminante sur les révolutionnaires de 1789 et les philosophes européens du monde moderne. (Tanıtım Bülteninden) »»
O. A. Gürün

İnkılap Kitabevi

Fransız Dilinde Cümle Kuruluşu ve Analizi»»
Fehmi Baltaş

İnkılap Kitabevi

Fransız Dilindeki 8000 Fiilin Çekimi»»
Türkçe Sözlük (Büyük)

İnkılap Kitabevi

Fransızca Sözlükler»»
Baha Öngel

İnkılap Kitabevi

Fransızca Yab. Dil Öğr. Kit.»»
Aydın Karaahmetoğlu

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Fransızca gramerin kurallarını ve esaslarını sıra ile ve pratik yararı olmayan uzun açıklamalardan kaçınarak özlü, ilgi çekici ve zevkli bir şekilde öğreten bu kitap, gramer bilgilerini de açık, kısa ve bol örnekler vererek öğretmek gibi önemli bir özellik taşımaktadır.

Fransızca örnek cümlelerin karşısında Türkçe çevirileri de bulunduğundan kitap, bir başvuru kitabı olarak kullanılabilme..»»

Temel Keseoğlu

Engin Yayınevi

FRANSIZCA DILBILGISI»»
Zeynel Kıran

Seçkin Yayıncılık

Biçimbilim (Morfoloji), İsim (Nom), Tanımlık (Artıcle) Ve Sıfatlar (Adjectıfs) Fiil Grubu, Belirteç (Adverbe), Adıllar (Pronoms), Edatlar (Preposıtıons) Biçimbilimden Sözdizimine Sözdizimi (Syntaxe), Basit Tümce Basit Tümcenin Dönüşümleri Olumsuzluk Vurgulama Edilgenlik Kişisizlik (Impersonnelle) Bileşik Tümce, İsim Yan Tümceleri Les Proposıtıons Complétıves Sıfat..»»
İsmail Emir

İnkılap Kitabevi

Fransızca Yab. Dil Öğr. Kit.»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.