Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fotoğraf-Siyah Beyaz

Fotoğraf-Siyah Beyaz isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Fotoğraf-Siyah Beyaz kategorisindeki kitaplar
Ergün Turan

Say Yayınları

Fotoğraf baskısı bir teknik performans gösterisi değildir. Kulllanılan her türlü teknik, fotoğrafçının anlatımını güçlendirmek için vardır. "Baskı, bir yorumdur" fikri, bütün usta fotoğrafçıların üzerinde anlaştığı konu olsa da, burada asıl sorulması gereken soru, bu yorumun "neyin yorumu" olduğudur. Şayet baskı, fotoğrafın içeriğinden soyutlanarak ele alınırsa, ortaya içi boşaltılmış bir "yoru..»»

John Hedgecoe

Remzi Kitabevi

Fotoğrafçılık kitapları konusunda dünyanın en ünlü yazarlarından biri olan Hedgecoe`dan, siyah-beyaz fotoğrafçılık teknikleri üzerine 200(ü aşkın fotoğrafı içeren kapsamlı bir rehber. Temel İlkeler- Manzaralar- Portreler- Ölüdoğa- Karanlık Oda Teknikleri .»»
Ergün Turan

Say Yayınları

Siyah-Beyaz Negatif»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.