Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fal-Tarot

Fal-Tarot isimli konu başlığında toplam 12 kitap bulunuyor.
  Fal-Tarot kategorisindeki kitaplar
Rezan KirazMetin Kiraz

İnkılap Kitabevi

Bu kitabın, • Birinci Kısmı’nda Büyük Sırlar - Arkana Major Destesi’ni oluşturan 22 kart, • İkinci Kısmı’nda Küçük Sırlar - Arkana Minör Destesi’ni oluşturan 40 kart, • Üçüncü Kısmı’nda ise Küçük Sırlar - Arkana Minör Destesi’ni oluşturan 16 kartlık Saraylı Kartlar Tarot’la yapılacak çeşitli çalışmalara ışık tutacak..»»
Raymond Buckland

Alfa Yayınları

"...asırlardan beri tarot geleneğini sürdüren ve tarotun tarihin karanlıklarına gömülmesini engelleyen Çingeneler, nihayet özgün yaşam biçimlerini ve geleneklerini temel alan bir tarot destesine kavuştular." Raymond Buckland Nihayet Çingene ruhunu kucaklayan bir tarot destesi yaratıldı. Çingene Tarotu, Roman Kültürü`ne ait simgeleri, tarotun yüzlerce yıllık formlarıyla birleştiren eş..»»
Safinaz Yalçın

Geçit Kitabevi

Fal Nedir?

Bazı alet ve vasıtalarla ya da bazı yöntemlerle tahminde bulunma, içinde bulunulan zamanla ve gelecekle ilgili yorumlar yapma işine Fal denir. »»

Marcio Masino

Gün Yayıncılık

KLASIK TAROT KEHANET KITABI 78 KART»»
Jane Lyle

Gün Yayıncılık

MODERN TAROT FAL KITABI RONESANS TAROTU KARTLI»»
Metin Kiraz

İnkılap Kitabevi

Okültist astrolog 40 yıllık bilgi ve tecrübelerinin ışığında Tarot konusuna yeni bir bakış açısı getirerek, artık tarot kültürü ve tekniğinden oluşan bir taroloji disiplininin gereğini ve modelini ortaya koymakta. Taroloğun herhangi bir soruya Tarot açılımı ile yanıt araması, tarolojinin çalışma alanlarından biri oluyor. Soru ile kartların dizilişi arasında bir ilişki olduğu eski çağlardan beri b..»»
Akın Alkan

Kurmay Yayınevi

Tarot büyülü bir anahtara benzer. Bu anahtar, iç dünyanızın kapılarını aralar ve nerede durduğunuza, nereye koştuğunuza ve ne ile karşılaşacağınaz ilişkin ipuçları sunar. Tarot bilinçaltınızdaki bilinmeyeni yüzeye çıkartarak iç dünyanızı görünür kılmaktadır.»»

Recinal Sekoot

Gün Yayıncılık

TAROT BUYULERI ASK EVLILIK PARA»»
Kolektif

Belirtilmemiş

Tarot Fal Kartları "78 Kart"»»
Hajo Banzhaf

Arıtan Yayınevi

Elinizdeki kitap, Tarot falına nasıl bakılması gerektiğini açıklayıcı ve öğretici bir biçimde ele alıyor. Daha önceden bu konuda hiç bir bilginiz olmasa da, kitabınızın ve kartların yardımı ile hem kendinizin, hem de başkalarının falına bakabilirsiniz.

Tarot kartlarının nasıl düzenleyeceğinizi öğrendikten sonra, iş bunları yorulamaya kalır. İşte "Tarot Fal Kitabı" bu yorumları yapmanızda,..»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.