Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fal-Genel

Fal-Genel isimli konu başlığında toplam 15 kitap bulunuyor.
  Fal-Genel kategorisindeki kitaplar
Nuray Sayarı

Destek Yayınları

Bu ajanda ile Güneş'in, Ay'ın ve tüm gezegenlerin hareketlerini ve etkilerini rahatça takip edebilecek, içinizdeki gücün sırrını keşfedecek, çeşitli olumlamalarla maddi ve manevi yaşamınızı güçlendireceksiniz. İş hayatınız ile ilgili önemli görüşmeleriniz mi var? Karar vermekte zorlanıyor musunuz ya da toplantılarınıza nasıl yön vereceğinizi bilemiyor musunuz? O zaman o güne dair gezegenlerin..»»
Esin Uzer

İnkılap Kitabevi

Antik Kehanet Taşları vziyon görebilme ve geleceği okumak için kullanacağınız kehanet taşları. Şimdiye kadar hiç tanışmadığınız bir fal sistemidir. Antik çağlarda kullanılan gizemli run alfabesini her taşı kendi ellerimle form verekek hazırladım. Gelecek artık bilinmeyen olmaktan çıkacak.»»
Nuray Sayarı

Destek Yayınları

Çok satanlar listesinde aylarca kalan İçindeki Gücün Sırrını Keşfet kitabının yazarı Nuray Sayarı'dan... Hayatınızı güzelleştirmek için siz de ilahi planın akışına güvenin. Gezegenler, Güneş, Ay hepsi bu mükemmel planın birer parçasıdır. Farkında olsak da olmasak da, inanılmaz bir ilahi planın enerjisiyle yaşıyoruz. Nasıl ki biz değerli bir kul olmak için dua ediyoruz, gezegenler de bizim için s..»»
Mark S. Husson

Pegasus Yayınları

Beni seviyor mu? Onu terk etmeli miyim? Onunla ruh eşi miyiz? Aşkımız uzun süreli mi? Aşkımızı sürdürmek için ne yapmalıyım? Horoskop, astrolojik burcunuza göre sizin kişisel özelliklerinizi tanımlıyorsa Aşkoskop da bu tanımı birbirine âşık olan burçlara dayanarak yapar. Astrolojinin görüş açısından her iki burca bakarak tutku düzeyleri, arkadaşlık, yaşam tarzı uyumu, duygusal mayınlar v..»»
Cevat Topkara

Popüler Kitaplar

Yıllardan beri yok sayılan fakat yok demeyle yok olmayan havas ilmi (mistisizm) bu ilimle hiçbir ilgisi olmayan insanlarca, toplumu sömürme aracı olarak kullanılıyor. Toplumumuzun bu konudaki hassasiyeti de buna fırsat tanıyor.

Cin nedir?

Cinciler kimlerdir?

Nasıl cinci olurlar?

Kullandıkları Yöntemler nelerdir.?

İnsanlar neden cincilere gider?

Gibi birçok sorunun cevabı..»»

Gülten Suveren

Alfa Yayınları

El Falı»»
Cheriro

Gün Yayıncılık

EL FALI DUNYANIN EN BUYUK FALCISININ YORUMU»»
Mehmet Ali Kerkütlü

Mozaik Yayınları

EL VE YUZ CIZGILERINIZLE GELECEGINIZI OKUYUN»»
Gillian Kemp

Yeldeğirmeni Yayınları

FAL KITABI KRISTAL KURE CAY VE KAHVE FALI»»
Çiçek -Nohut

Gün Yayıncılık

- Alfabe Falı / İsim Falı / Çiçek Falı

Sihirli Tablolar / Başka Bir Görüş Açısı

Numeroloji / El Yazısı Analizi / Renklerden Karakter Analizi

Nohut veya Bakla Falı / Kum Falı / Batıl İnançlar

Kan Grubu Falı / Zar Falı / Beden Falı

Vücuttaki Seğirmeler

Kaynakça »»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.