Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Elektrik - Elektronik

Elektrik - Elektronik isimli konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
  Elektrik - Elektronik kategorisindeki kitaplar
Erkan AfacanHwei P. Hsu

Nobel Yayın Dağıtım

Shaum`s serisi kitaplarımız arasında yer alan bu çalışma, elektrik mühendislerinin kullandigi iletişim teorisi konusundaki kaynak olan ders kitaplarının tamamlayıcısı olarak tasarlanmıştır. Kendi kendine uygulama yapabilmek için de yeterli bilgi ile donatılmıştır.»»
Mustafa YağımlıFevzi Akar

Beta Basım Yayım

Bilgisayar Destekli Elektronik »»
Mustafa YağımlıFevzi Akar

Beta Basım Yayım

Bilgisayar Destekli Dijital Elektronik »»
Mustafa YağımlıFevzi Akar

Beta Basım Yayım

Bilgisayar Destekli Elektroteknik I-Iı »»
Feyzi Akar

Beta Basım Yayım

Diljital Elektronik, sayısal sistemleri ve tasarımları konu edinen günümüzün devamlı değişim ve gelişim gösteren elektronik dalıdır. Sayısal donanım gerektiren birçok uygulamada, sayısal kontrol teknolojisi ve bilgisayarların temelinde, sayısal mantık yeralmaktadır. Bir dijital elektronik kitabında her zaman aradığımız ama çoğu kez bulamadığımız 4 temel hususu kitabımıza ilave ettik. Bunlar; sayıs..»»
Şerafettin Özbey

Seçkin Yayıncılık

Kitaptan Bulunan Konu Başlıkları / Temel Kavramlar / Ohm Kanunu / Kirchhoff’un Kanunları / Thevenin ve Norton Teoremleri / Mahksimum Güç Transfer Teoremi / Süperpozisyon Teoremi / Çevre Akımlar Yöntemi / Düğüm Gerilimleri Yöntemi / Graf Teorisi / Yükselteçler / İşlemsel Yükselteç (OP-AMP) Devreleri / Kondansatör ve Bobinler / RC, RL ve RLC Devreleri / Birinci ve İkinci Mertebeden Devreler / ..»»
Cem NakiboğluJoseph Edminister

Nobel Yayın Dağıtım

Schaum’s serimizde yer alan ve İngilizce aslından Türkçeye tercüme edilen Elektrik Devreleri kitabı; basit anlatımı, çok sayıda çözümlü problemi ve alıştırma sorusuyla uzun yıllardır öğrenciler için vazgeçilmez bir kaynak olma özelliğini korumaktadır. Bu kitap; elektrik mühendisliği bölümünde, Devre Analizine Giriş derslerinde ya da diğer mühendislik bilimlerinde yardımcı kitap olarak kullanılabil..»»
Turgut Boduroğlu

Beta Basım Yayım

Elektrik Makinaları Dersleri Cilt 2/1 (Döner Alternatif Akım) »»
Turgut Boduroğlu

Beta Basım Yayım

Elektrik Makinaları Dersleri Cilt 2/2 (Teori, Hesap Ve Konstrüksiyon) »»
Turgut Boduroğlu

Beta Basım Yayım

Elektrik Makinaları Dersleri Cilt 2/3 (Asenkron Hesap Ve Konstr.)»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.