Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Din-Sözlük

Din-Sözlük isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Din-Sözlük kategorisindeki kitaplar
Mehmet Aydın

Nüve Kültür Merkezi NKM

Ansiklopedik Dinler Sözlüğü Hristiyanlık, Yahudilik, İslamiyet, Hinduizm, Budizm gibi bugün yaşayan Dinlerle ilgili terimleri ihtiva ettiği kadar Mısır,Roma ve Yunan,İran,Çin Dinleri gibi Dinlerle de ilgili bir çok terim ihtiva etmektedir.Ülkemizde, bu tür çalışmaların oldukça az olması ,bu çalışmanın Ülkemiz açısından yararını ortaya koymaktadır.Ansiklopedik Dinler Sözlüğünün en orijinal yönü ..»»

Helmut Werner

Omega Yayınları

EZOTERİK SÖZLÜK»»
Türkçe , Türkçe

Anahtar Yayıncılık

Son yıllarda özellikle İngilizceden dilimize giderek artan sayıda tasavvuf konulu metin çevrilmektedir. Söz konusu yabancı dilde her geçen gün daha fazla metin üretildiği düşünülecek olursa, önümüzdeki yıllarda bu alanda dilimize çok daha fazla metin çevrilecek. Ne var ki bu konuda yardım alınacak bir sözlüğün olmaması Türkçeye yapılan çevirilerde pek çok yanlışa da yol açabilmektedir. Kendi al..»»

Süleyman Uludağ

Kabalcı Yayınları

TASAVVUF TERIMLERI SOZLUGU»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.