Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Denizcilik Poster

Denizcilik Poster isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Denizcilik Poster kategorisindeki kitaplar
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Parlak, Kuşe, 57 x 47 cm Gemici Bağları posteri, deniz ile ilginen yada ilgilenmeyen herkes için ilginç bir dekorasyon malzemesi. Ayrıca resimleri görülen Kampana Çıması, Beden Bağı, Kropi Bağı, Dülger Bağı, İzbarço Bağı gibi bir çok Gemici Bağı resimler yardımıyla kolayca öğrenilebilir, uygulanabilir. Posterde Gösterilen Bağlar: Kasa, Dikişli Kasa, Mezevolta, Düğüm, D..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Sabahların tadına doyulmuyor. Hava ılık, sakin, hafif, beyaz bir duman tüm silüetleri yumuşatıyor; denizde tek bir hareket yok, sallanan tek bir yaprak görülmüyor. Bu çok hoş zaman diliminin içinde insan, İstanbul`dan Karadeniz`e götüren tek yol olan ..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "İster Asya`dan ister karşı kıyıdaki yüksek noktalardan, nereden bakarsanız bakın önünüze ya çok ulu, ya da çok hoş bir görüntü seriliyor. Pera`nın camlarından, İstanbul ve Asya yakasının panoraması, Uludağ`ın egemenliğindeki dağların oluşturduğu etkil..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Büyük Saray`ın (Topkapı Sarayı) Asya`ya bakan yanının karşısında, Galata`nın görüldüğü yerde, büyük Üsküdar kenti vardır. Bu kent İstanbul`dan İstanbul Boğazı ile ayrılmıştır; bir bölümü düzlükte, bir bölümü tepelik alanda yer alır ve evler arasına se..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Avrupalılar, Rumlar ve Ermeniler, sayfiye mahalli olan bu (Boğaz) köylere en çok ilkbahar mevsiminde giderler, çünkü bilhassa Belgrad Köyü, civarındaki göl ve bataklıklardan dolayı sıtmalı bir yerdir. Mezkûr köylerin ve civardaki diğer on köyün Rum ha..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Pera bağlarındaki sayın büyükelçinin bağına ulaştık. (İmparator) Constantinus`un bütün dünyaya egemen olan imparatorluğunun başkentini, eşsiz doğal güzelliğe sahip, bu denli güzel ve elverişli bir kente taşımasına çok hak verdik..." Başlık: Con..»»
Kollektif

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Haliç`e giden yokuşu inmeden önce bir süre durdum, gözlerimin önüne serilen muhteşem manzarayı seyrettim. İlk planda Tepebaşı`ndan, servilerin ve mezarların bulunduğu yamaçtan; ikinci plan Kasımpaşa`nın kahverengi kiremitleri ve kırmızı evlerinden; üç..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Her meydanda eğerlenmiş atlar, her koyda yelkenli tekneler, yüzlerce iskele noktasında vapurlar... Bütün Avrupa dillerini konuşan bir rehber ordusu emrimize amade, bizi bekler... Tek yapmanız gereken istemektir. Her milletten insan emrinize amadedir: ..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Biraz daha ileride Bayezid ve Süleymaniye camileri ayaklarımızın altına uzanıyor. Bayezid Camii`nin yakınlarında, en az onun kadar güzel olan Şehzade Camii bulunuyor. Babıâlî ve bir süre önce yeniden inşa edilen, taştan yapılan ve çok güzel olan seras..»»
Denizler Kitabevi Yayınları

Denizler Kitabevi

Tüm haritalar özel kağıda baskı, soğuk damgalı, elle numaralandırılmış özel seridir. Özel mukavva kartonlar içinde teslim edilecektir. "Başka birçok nimet arasında deniz, Bizans`ın mutluluğunu artırır: deniz, kenti her yandan sarar, karaya sokulur, koylar oluşturur, dar geçitlere girer, açık denizde yayılır, bu yüzden kent olağanüstü bir güzellik kazanır; limanlarının huzurlu sığlığı ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.