Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Dağcılık

Dağcılık isimli konu başlığında toplam 14 kitap bulunuyor.
  Dağcılık kategorisindeki kitaplar
Ömer Burhan Tüzel

Homer Kitabevi Yayınları

ALADAGLAR»»
Nasuh Mahruki

Yapı Kredi Yayınları

Nasuh Mahruki, Asya Yolları, Hiınalayalar ve Ötesi`nde motosikletle İstanbul`dan yola çıkıp Katmandu`ya gidişini; Tibet`te bir ay süren eks-pedisyonla, 28 Eylül (1997) günü, dünyanın altıncı yüksek dağı olan Cho Oyu`nun (8201 m.) zirvesine gerçekleştirdiği Türkiye`nin en yüksek solo tırmanışını; ve Nepal, Sıkkını, Hindistan, Pakistan ve İran`ı geride bırakarak tekrar İstan­bul`a dönüşünü anlatıyor..»»
Doğan Palut

Homer Kitabevi Yayınları

BALLIKAYALAR»»
Nasuh Mahruki

Yapı Kredi Yayınları

BIR DAGCININ GUCU»»
Bozkurt Ergör

Hasat Yayınları

DAGCILIK ANILAR-BELGELER»»
Don GraydonKurt Hanson

Homer Kitabevi Yayınları

Bu kitap, dağcılık sporuna hem yeni başlayan acemi dağcılar, hem de tecrübeli tırmanıcılar için kaynak kitap olarak düşünülmüştür. 1906 yılında kurulan The Mountaineers Club`ın bünyesinde verilen eğitim ve kursların aktardığı 60 yıllık bilgi birikiminin sonucunda ilk basımı 1960 yılında yapılan ve sürekli geliştirilerek 6. edisyona ulaşan kitap, dağcılık konusunda dünyadaki en kapsamlı teknik yayı..»»
Nasuh Mahruki

Yapı Kredi Yayınları

"Dünyanın Ana Tanrıçası"nın zirvesinde bir yalnız genç adam, bütün yalınlığı, çıplaklığı ve kırılganlığıyla gözyaşlarını gizleme ihtiyacı duymadan kendini bıraktı. Hıçkırıklar, gözyaşları ve dudaklarındaki gülümseme birbirine karışırken, o hayatının en büyük tecrübesini yaşıyordu; insan bir Tanrıçanın önünde yalnızca ağlayabilirmiş." Everest`te İlk Türk -Chomolungma- Dünyanın Ana Tanrıçası ..»»
Kolektif

Yazılama

Hazır mısın Everest? "2006 Türkiye Everest Takımı"»»
Tony Lourens

Alfa Yayınları

Her Yönüyle Dağcılık ve Tırmanış Kitabı»»
John Moynier

Bilge Kültür Sanat

HERKES ICIN DAGCILIK»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.