Unutma ki, ağzında bal olan arının, kuyruğunda da iğnesi vardır. John Lyly [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Çocuk Kitapları-Genel

Çocuk Kitapları-Genel isimli konu başlığında toplam 1447 kitap bulunuyor.
  Çocuk Kitapları-Genel kategorisindeki kitaplar
Fiona Watt, Stella Baggott

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Rengarenk ve eğlenceli çıkartmalarla, harika tatil maceralarına sen de katıl. Çıkartmalarla kendi resimlerini yapabilir, defterlerini ve kartpostallarını süsleyebilirsin. (Tanıtım Bülteninden) »»
C. Bruel

Karatepe

150 Yeni Oyun»»
Koray Avcı Çakman

Ya-Pa Yayınları

Öğretmenimiz bize 23 Nisan’ı anlattı. Dedi ki, Çocuklar 23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı... Bu bayram Atamızın bütün çocuklara armağanı." »»
Betül Sayın

Günışığı Kitaplığı

Günümüz İstanbul`unun kalabalık semtlerinden birinde yaşayan Mert Osmanlı Sultanı`nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi. Hipodrom`da düzenlenen yarışları ailesiyle izlemeye giden Helen. Bizontion döneminde balıkçlık yapan dedesine yardım eden Milya.de bir mağarada yaşan kemik tokalı kız. İstanbul’u artık küçükler de okuyor! Tanınmış çocuk kitapları illü..»»
Kübra Kulaklıkaya

Nesil Yayınları

Merhaba! Eğilir misin biraz? Evet, sana diyorum. Eğil, eğil... Sana küçük bir sırrımı söyleyeceğim. Biliyor musun benim içimde tam 99 tane inci var. Hey dur! Ters çevirme beni öyle; başım dönüyor. İncileri bu şekilde çıkaramazsın… Hem daha bitmedi ki söyleyeceklerim. Önemli bir görevim daha var. Bak çok heyecanlandım şimdi. İlk defa bana bir görev verdiler de. Dur sabırsızlanma, söy..»»

Doğan Egmont Yayıncılık

Mini`nin en sevdiği öğretmeni Zümrüt Hanım, kocası Zebercet ile birlikte Vakvakkent`e gelmiştir. Mini, misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmek için onları zengin davetlere götürür. Fakat gittikleri ilk davette Zümrüt Hanım`ın değerli mücevherleri çalınır. Ortada ne bir ipucu ne de bir iz vardır! Üstelik mücevher soygunları birbirinin ardı sıra devam eder. Bu gizemli olayları çözmek ve hırsı..»»

Gwyneth Rees

İş Bankası Kültür Yayınları

Esmeralda'nın maceralarını okurken kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Tüm zamanların en afacan kızı Esmeralda bu macerasında yeni bir arkadaş ediniyor. Dost canlısı biri olan kahramanımızın yeni arkadaşıyla yakınlaşması, en iyi arkadaşı Holly'i sinirlendiriyor. Tam bu sırada okulda ve mahallede boyayla etrafı kirletme olayları görülmeye başlanınca, büyüyünce dedektif olmak isteyen Esmeralda..»»
Kjartan Poskitt

Timaş Yayınları

Sizden önce trigonometri görmüş olanlardan "Off! Tam bir kâbus!", "Sınıfta kimse anlamadı! Muhteşem zekâmla ben bile!.." gibi korkutucu sözler, yakınmalar duymuşsunuzdur. Gözleriniz korkmuş, dudaklarınız uçuklamıştır. Bu gizemli konuyu korkarak merak etmişsinizdir. Neyse ki bütün korkuları bitirecek bir çare bulundu! Bu sayede trigonometrinin üstesinden gelmekle kalmayacak, bildiklerinizle öğr..»»
Erich Kastner

Can Çocuk Yayınları

"Erich Kastner" (1899-1974) çocuklar için de yazan, çağımızın en büyük gülmece yazarlarından biri. "Açıkgöz Budalalar" adlı bu kitabında, bu büyük Alman yazarı, "Şilda" adlı çok eski bir kentte olup bitenleri anlatıyor. Bu kitabı okurken gülmekten kırılacaksınız. Şildakent'li bu insanların gerçekten birer budala olup olmadığına sonunda siz karar vereceksiniz... (Arka Kapak) »»
Gülsüm Cengiz

Morpa Kültür Yayınları

7-9 yaş çocukları için hazırlanmış 10 kitaplık bir dizi. Bu dizide birbirini izleyen öyküler; çocukların televizyondaki film ya da programlardan etkilenerek yaptıkları hareketleri, düştükleri gülünç durumları eğlenceli bir anlatımla anlatıyor. Onları eğlendirirken düşünmeleri ve davranışlarını sorgulamaları amacını da taşıyor. Bu kitapların evde anne babayla, okulda öğretmenle birlikte okunmasının..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız