Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Çince

Çince isimli konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
  Çince kategorisindeki kitaplar
Mandarin Beginners

Euro Talk

ÇİNCE öğrenme yazılımı (Başlangıç Seviyesi) Yabancı dili hızlı bir şekilde öğrenmek isteyelenler için tasarlanmış bu program dünyada 2 milyondan fazla sattı. Yeni ve eğlenceli methoduyla size öğrendiklerinizi hatırlamanıza yardımcı olacak anahtar kelimeler verme imkanı. Sesli kayıt özelliği ile konuştuklarını ekrandaki konuşmacıyla karşılaştır. Dört seviye tespit sınavı i..»»
İdil Nilay Boran

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Çince Sino-Tibet Dil Grubunda yer alır. Bugünkü Çin Halk Cumhuriyeti dışında Tayvan, Hong kong, Singapur`da resmi dil olarak konuşulmakta, Endonezya, Malezya, Tayland da ise yoğunlukla kullanılmaktadır. Konuşma dili olarak Çince bölgeden bölgeye farklılık gösterir ki buna dialekt farkı diyebiliriz.

Günümüzde konuşulan Çinceyi iki büyük gruba ayırıp, Çin Halk Cumhuriyeti`nin Guangzhou bölg..»»

Serap Kızlıer

Alfa Yayınları

Hızlı ve Kolay Çince Konuşma Kılavuzu(özet gramer ilaveli)»»

Gala Film

20’den fazla deneyimli Çince öğretim uzmanı tarafından hazırlanan, 100’den fazla multimedya uzmanı ve program tasarımcısı tarafından geliştirilen set, 300 bin Çince karakteri ve Türkçe açıklamaları kapsamakta, 8 CD-ROM, 8 CD ve 8 ders kitabından oluşmaktadır.

En yeni multimedya teknolojilerini kullanarak, yazı, ses, resim, animasyon ve müziği bir arada toplayan bu programı takip ederek, Çi..»»

Komisyon

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

Çeşitli konularla ilgili pratik cümleler içeren bu kitap, okurun yurtdışına çıktığı ya da bir yabancıyla konuşmak istediği zaman karşılaşacağı temel dil sorunlarını en kolay ve pratik yoldan çözmeyi amaçlamaktadır.

Konuların sunuluşları ve okunuşların verilmesi açısından bu kitap, Çinceyi öğrenmekte olan kişiler için olduğu kadar, bu dili hiç bilmeyenler için de son derece yararlı bir kılavu..»»

Kan Qian

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu ve BBC işbirliği ile Mandarin Çincesi Konuşma Rehberi&Pratik Sözlüğünü yayımladı. Kan Qian tarafından kaleme alınan, dil danışmanlığını ise Kan Jia’nın yaptığı kitap; gezginler, işadamları ve öğrenciler için kılavuz niteliğinde. Okurların ihtiyacı olan ifadeleri en hızlı ve en kolay şekilde bulmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanan kılavuz; renklerle kodlanmış bölümlere ayrı..»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Pimsleur dil eğitim programları ile istediğiniz yabancı dili kurallarına uygun olarak konuşmayı öğreneceksiniz. Dünyanın en meşhur eğitim bilimci D.r. pimsleur tarafından sunulan bu mükemmel set, Level 1, Level 2 ve Level 3 bölümlerinden oluşmaktadır. Setin anlatım dili ingilizce olmakla beraber bu set ile çalışabilmek için orta derece ingilizce bilmeniz yeterlidir. pimsleur eğitim programları mp3..»»
Türkçe Konuşma kılavuzu

İnkılap Kitabevi

Kelimeler zihinlerin sesidir. Birinin konuşması diğerinin ne hissettiğini ve ne düşündüğünü yansıtır. Bu noktadan itibaren, lisanın insanların düşüncesini değiştirebilen bir araç olduğunu ifade edebiliriz. İnsanların yurt dışında ikametleri esnasında veya eğitim, çalışma, seyahat vs. gibi amaçlar için yurt dışında bulundukları sırada, o ülke lisanını öğrenmek durumundadırlar.

Zamanla, Çin..»»

Çince & Çince

Yargı Yayınevi

Türkçe - Çince & Çince - Türkçe Konuşma Kılavuzu "Sözlük İlaveli"»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.