İnsan yaratılıştan iyidir. Kötülüğe yönelişi, dış etkilerdendir. Lu Wang [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Botanik-İç Mekan

Botanik-İç Mekan isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  Botanik-İç Mekan kategorisindeki kitaplar
Kazım Cem Şirin

İnkılap Kitabevi

Dünya üzerindeki yaşam, bitki varlığıyla sürmektedir. Bir an için onların olmadığı bir dünya düşünülürse, kalan canlıların yaşama süreleri ancak saatle ölçülebilir.
İnsanlar bitkileri»»

Hatif R. Öğe

İnkılap Kitabevi

Çiçekler, Kaktüsler ve Etli Bitkiler»»
Necdet Oral

Ezgi Kitabevi - Bursa

Dünyada süs bitkisi yetiştirme tekniğine ilişkin bir çok yayın bulunmasına karşın, ülkemizde üreticilere ve çiçekseverlere çağdaş bilgi ve teknikleri aktaracak yayın sayısı oldukça azdır. Yirmi yıllık bilgi ve deneyimlerime dayanarak ve iç mekan süs bitkileri yetiştiriciliğine ilişkin çeşitli yayınlardan da yararlanarak hazırlanan yayının bu konuda varolan boşluğu bir ölçüde de olsa dolduracağı in..»»
Nejat Ebcioğlu

Remzi Kitabevi

Bir zamanlar doğayla iç içe olan bizler, şimdi şanslı bir azınlık dışında, dar apartman katlarına sıkışmış olarak sürdürüyoruz yaşamımızı. Ama kimilerimiz, doğadan böylesine uzak kalmaya dayanamıyor; evinin bir köşesini veya balkonunun bir bölümünü, pek sevdiği bitkilere ayırıyor. Uzun yıllardır Marmaris´te doğayla bütünleşmiş olarak yaşayan; yüzlerce süs bitkisi, meyve ağacı, sebze ve çiçek yetiş..»»
Lütfi Arif Kenber

İnkılap Kitabevi

Bu devirde, dünyanın en güzel ve zarif laleleri İstanbul` da yetiştirilmiş, bir lale soğanı 500 ile 1000 altın arasında satılarak büyük değer kazanmıştır.»»
Güngör Uzun

Floraplus Yayıncılık

Tarih öncesi dönemlerden bu yana, tüm kültürlerde doğaya ve çiçeklere daima ilgisi olan insanın, günümüz "modern"; hayatının gerilimlerini iç mekanları bitkilendirerek de gidermeye çalışıyor. Konunun insani boyutu dışında bir de ekonomik boyutu var. İç mekân süs bitkisi yetiştiriciliği, teknolojik ve bilimsel bir çalışma gerektiriyor. Ancak bazı destekler sağlanması durumunda tarımsal üretimde ..»»

Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız