İnsan yaratılıştan iyidir. Kötülüğe yönelişi, dış etkilerdendir. Lu Wang [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Botanik-Dış Mekan

Botanik-Dış Mekan isimli konu başlığında toplam 21 kitap bulunuyor.
  Botanik-Dış Mekan kategorisindeki kitaplar
Nejat Ebcioğlu

Remzi Kitabevi

Yeni Baskısı Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları`ndan Çıktı

Yeni Baskıyı İncelemek için http://www.kitapdenizi.com/kitap/30167-Bahce-Cicekleri.aspx»»

Nejat Ebcioğlu

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Kendi çiçek bahçenizi hazırlamak istiyorsunuz, şimdi bu bahçeye ekilecek bitkileri tanıma zamanı. Bitkilerin alımı, ekimi ve yetiştirilmesinde faydalanacağız bu kılavuz kitap elinizin altında olmalı. 140 bitki hakkında amer bahçecilere detaylı bilgilerin yer aldığı bu kitap bir yıllık çok yıllık soğanlı ve otsu süs bitkileri pratik önerilermle anlatılıyor.»»
Nejat Ebcioğlu

Remzi Kitabevi

Nejat Ebcioğlu, okurlara bitkileri tanıtıp sevdirmek, onları bitkilerin yararları hakkında bilinçlendirmek yolundaki çabalarını sürdürüyor. Yazar, dizinin beşinci kitabı olan Bahçe Süs Bitkileri`nde, dikildiği yerde genellikle daha uzun süre kalan ve daha yüksek boylu olan çalı, ağaç, ağaççık ve benzeri bitkileri ele alıyor. Amatör bahçeciler yanında, peyzaj mimarları ve ziraat mühendislerine ya..»»
Kollektif

Kendin-Yap Dergisi Eğitim Dizisi

İÇİNDEKİLER:

YAZ ÇİÇEKLERİ.HOBİCİLER İÇİN BAHÇE ÇALIŞMALARI.GÜLLERİN BAKIMI.ÇİMLERİN DOĞRU BAKIMI.ÇİÇEK HASTALIKLARI.BAHÇE ALETLERİNİN BAKIMI.BİR BAHÇE YAPALIM

BOTANİK

»»
Gülnar Önay

Remzi Kitabevi

Bir bahçe oluşturmak ve geliştirmek için temel bilgilerin yanı sıra, ülkemiz bahçelerine uygun bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımıyla ilgili püf noktaları. Bahçem ve Ben, içine girmenizi bekleyen, renkler ve kokularla bezeli Bahçeniz ve Siz`e uzanan sihirli, küçük bir geçit. »»
Aysun Berktay Özmen

İnkılap Kitabevi

ön sipariş 03/07/2008

Bahçede yaşamak bir yaşam biçimi... Bahçeyi sadece evinizi çevreleyen bir toprak parçası olarak görmeyin.

O yaşayan, soluk alan bir varlık. Tabii bu varlığın yaşamını sürdürebilmesi için besine ve sevgiye ihtiyacı var, çoğu varlık gibi. Zor bir yaşam bu... Sevdiklerime anlatırken güzel bir yaşam bahçe yaşamı; fakat zorluğunu da bilin diyorum. Eğer bahçeden, ..»»

Thomas G. LemmerPhil Schmidt

Yapı Endüstri Merkezi Yayınları

Adım adım uygulama teknikleri, yapım detay çizimleri, proje tasarım ve planlama bilgileri eşliğinde evinizin bahçesini planlayın, tasarlayın, uygulayın…

Bahçeniz ve peyzajı evinizin en önemli parçasıdır.

Bahçenizde günün stresini üzerinizden atabilir, eğlenceli toplantılar, keyifli aile yemekleri düzenleyebilir, kişisel bir hobinizi sakince uygulayabilirsiniz.

Bahçenizin Us..»»

Peter McHoySusan BerrySteve Bradley

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Sebze bahçeleri, çiçek bahçeleri, kapalı balkon ve sera için yıl boyunca mevsim mevsim bahçecilik bilgileri veren geniş kapsamlı pratik bir rehber

Adım adım açıklamalarla birlikte 2000`den fazla renkli fotoğraf...

Ev bitkilerinizden en iyi verimi alabilmeniz için, değişik bitki tiplerinin sulaması, gübrelemesi, tatil bakımı ve doğru saksı seçimini nasıl yapacağınızla ilgili değerli bi..»»

Gülnar Önay

İnkılap Kitabevi

Bahçe ve ben iki sırdaşız, iki suç ortağı, iki tutsak, ana-babaBir bahçeniz, ya da geniş bir terasıız mı var? Belki de yalnızca küçük bir balkonla yetinmek zorundasıız. Bahçe işleri sizi ürkütüyor mu? Nereden başlanacağını bilemiyor musunuz? Nasıl bir iklimde yaşıyorsunuz? Toğrağınızın niteliği hakkında bildiğiniz var mı? Bahçe düşmanları ile başınız dertte? Bahçe dostları? Bahçeyle ilgli ne ço..»»

Gürkan Ceylan

Flora Yayınları

»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız