Dün rüya, yarın hayaldir Dünü mutlu, yarını umutlu yapan bugündür. Onun için bugüne iyi bak, Gülümse.. Halil Cibran [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Başvuru Kitapları-Genel

Başvuru Kitapları-Genel isimli konu başlığında toplam 26 kitap bulunuyor.
  Başvuru Kitapları-Genel kategorisindeki kitaplar
Meltem Cansever

NTV Yayınları

Olağanüstü zengin bir kültür mozaiği oluşturan Anadolu'da sayısız uygarlığın benzersiz yapılarıyla beraber yaşıyoruz: mabetler, evler, saraylar, köprüler, kaleler ... Türkiye tarihini oluşturan geleneklerin , inançların, fikirlerin istisnai tanıklığını yapan bu eserler, yüksek estetik değerleriyle Anadolu mozaiğinin zenginliğini sergiliyor. Bu kitap, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki üstün mi..»»
Bilmeniz Gereken 500 Şey

NTV Yayınları

Gündelik ve Sıradışı Durumlar İçin Tarifler Bu kitapta araba lastiğiyle salıncak yapmaktan radyo yapmaya, çelenk örmekten nakış işlemeye, ananas dilimlemekten yumurta haşlamaya, karides ayıklamaktan sosis yapmaya, nefis kokteyller hazırlamaktan tirbuşonsuz şarap açmaya, manikür-pedikür yapmaktan düğme dikmeye, badana yapmaktan sifon tamir etmeye, değişik yüzme stillerini uygulamaktan kayak ya..»»
Yıldız Kasnak

Kastaş Yayınları

Ad bir kimseyi, bir şeyi anlatmaya, tanımlamaya, açıklamaya, bilgilendirmeye yarayan söz, isim. Özel ad, tek varlığı bilgilendiren ad. Soyadı, herkesin ailece anılmasına yarayan öz adından sonraki adı, aile adı. Günümüzde her aile yeni doğan çocuğuna anadilinden bir ad verir. Ad, insanlar için, bir ulusun var olmasının belgesidir, bir kişiyi diğer kişilerden ayıran ve o kişiyi belirleyen b..»»
Abdullah Çelikkanat

Nesil Yayınları

Başarının 100 Kuralı`nda, ilim adamı, öğrenci, öğretmen, tüccar, sanayici, memur, işçi gibi toplumun her kesiminden insanların faydalanabileceği altın kurallar ve altın insanlar vardır. Başarılı insanların öğütleri, başarılarının sırları, ipuçları yer almaktadır. Prensipleriden bazıları başarının manevi altyapısını oluşturan yapıtaşlarıdır. Başarılı çalışmalar, bu temel üzerine kurulagelmiştir. Bü..»»
İdris YakutSelahattin Yakut

Murat Kitabevi

Edebiyat-Coğrafya-Tarih-Genel Kültür-Din-Bilim-Sanat-Mimari-Tiyatro-Spor-Sinema-Müzik »»
Sevil Atasoy

Doğan Kitap

Adli bilimlerin gizemli dünyasında yeniden Sevil Atasoy`la birliktesiniz. Pakistan`dan Peru`ya, Borneo`dan Belçika`ya yüz yıllık uzun bir yolculuğa çıkacak, bu arada Türkiye`den de geçeceksiniz. Karanlık beyinlerin dehlizlerinde dolaşacak, gördüklerinizden ürperecek, kokunun izini sürecek, cansız ve soğuk bedenlere dokunacak, bulutların içindeki mezarları ziyaret edeceksiniz. Bir köşe başında c..»»

Hadi Besleyici

İnkılap Kitabevi

Aile»»
Mahmut Suner

Alfa Basım Yayım Dağıtım

Datça Dalış Rehberi içinde yer alan konular arasında Datça'nın tanıtımı, Dalış Güvenliği, Datça Yarımadası, Hisarönü ve Gökova dalış noktaları, renkli dalış haritaları, sualtı fotoğrafları, sualtı arkeolojisi ve deniz canlıları yer almaktadır. You'ıı get specific information on Discover Datça, diving safety, diving services, dive sites of Datça Peninsula and Hisarönü, dive maps, common and ..»»
Hasan Deniz

İnkılap Kitabevi

En Yeni Görgü Kuralları»»
Şükrü Esirci

Bilgi Yayınevi

Konu: İnsanların mutluluğu ve yüceliği, birbirleri ile olan ilişkilerde, düşünüş, davranış ve yaşayış biçiminde ve tercihlerinde saklı değil midir? Bu ilişkiler nedir? Nasıl olmalıdır? Bunun üzerinde toplum olarak gerektiği kadar duruyor muyuz? Satış Unsurları Günlük yaşamda, kutlamalarda, yemeklerde, törenlerde kısacası hayatımızın çoğu alanında nasıl davranmamız gerektiğini bili..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız