Dün rüya, yarın hayaldir Dünü mutlu, yarını umutlu yapan bugündür. Onun için bugüne iyi bak, Gülümse.. Halil Cibran [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Atlas

Atlas isimli konu başlığında toplam 23 kitap bulunuyor.
  Atlas kategorisindeki kitaplar
John Haldon

Kitap Yayınevi

Bizans Tarih Atlası Hıristiyan ve Müslüman coğrafyalar arasında asırlar boyu bir köprü olan Bizans İmparatorluğu`nun siyasi, sosyal ve ekonomik tarihi için temel bir başvuru kitabı. Atlas, 4. yüzyıl ile 15. yüzyıl arasında Roma`dan Bizans`a uzanan zaman dilimini aydınlatan 74 harita, 8 şekil ve 4 tabloyu içeriyor: Fiziki coğrafya, toprağın kullanımı, sınırlar ve komşular, kentler, vilayetler, k..»»

Faik Sabri Duran

Kanat Kitap

Büyük Atlas»»
Arkın Kitabevi

Arkın Kitabevi

BUYUK DUNYA ATLASI COGRAFYA ANSIKLOPEDISI»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Öğrenciler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı olan Dünya Atlası, Ağustos 2005 bilgileriyle güncellenmiş yeni baskısı... Tamamı Türkçeleştirilmiş Coğrafya Atlası sayfaları, dünyanın en büyük kartografya kuruluşlarından Mairs Geografischer Center (Almanya) lisansıyla baskıya hazırlandı.

DÜNYA ATLASI 2006 en kapsamlı coğrafya haritalarının yanı sıra, Dünya’yı Türkiye vizyonundan ve Türkiy..»»

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

Öğrenciler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı olan Dünya Atlası, Ekim 2009 bilgileri ve yeni eklemelerle güncellendi. Mairs Geografischer Center (Almanya) lisansıyla baskıya hazırlanan atlasta ülkelerin nüfus bilgileri Birleşmiş Milletlerin örnekleme metoduyla oluşturduğu 2007 yılı projeksiyonundan alındı. Böylece en az hata ile ülkeler arası karşılaştırmalı nüfus bilgilerine ulaşıldı. Yine aynı ş..»»

Boyut Yayın Grubu

Bir bilgi hazinesi Öğrenciler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı olan Dünya Atlası, Eylül 2007 bilgileriyle güncellendi. Mairs Geografischer Center (Almanya) lisansıyla baskıya hazırlanan atlasta ülkelerin nüfus bilgileri Birleşmiş Milletlerin örnekleme metoduyla oluşturduğu 2005 yılı projeksiyonundan alındı. Böylece en az hata ile ülkeler arası karşılaştırmalı nüfus bilgilerine ulaşıldı. ..»»
Könemann

Literatür Yayıncılık

Dünyamızı ve bütün ülkeleri fiziki, siyasi, ekonomik ve kültürel açıdan inceleyen eşsiz bir kaynak İki insanın yüzü birbirine benzemediği gibi iki ülke de birbirine benzemez. Dünya çok farklı zenginliklerden oluşan bir bütündür. Birçok farklı parça ve özelliğin bir araya gelmesiyle oluşmuş muazzam bir "puzzle" gibidir. Bu karmaşık yapıların anlaşılması için hem parçaların tek tek detaylarına b..»»

Colin McEvedy

Sabancı Üniversitesi Yayınları

İlkçağ Tarih Atlası, İÖ 40.000`lere uzanan üst paleolitik dönemin başından, Roma İmparatorluğu`nun en geniş sınırlarına ulaştığı İS 362 tarihine kadar olan süreci ele alıyor. Kitap, Anadolu`yu merkez alarak, Avrupa`nın tümü ve Afrika ile Yakındoğu`nun büyük bölümünü kapsayan coğrafyada, İlkçağ kültürlerini bütüncül bir biçimde inceliyor.

Neolitik devrimin Anadolu`dan Avrupa`ya ve Orta Afri..»»

Komisyon

Arkadaş Yayınevi

İlçe ve mahalle adları, otobanlar, bulvarlar, caddeler, sokaklar ile demiryolu, Metro bilgileri, resmi ve özel kurumlara ait işaretlemeleri içermektedir. 70x100 cm ebatlarında, kuşe kağıt, 4 renk çift taraflı baskıdır. Tek tarafı selefon kaplı, yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Komisyon

Koza Yayın Dağıtım

Tüm coğrafya ve tarih atlaslarımızın MEB Talim ve Terbiye Kurulu Bakanlığınca tavsiye kararı vardır. Ayrıca coğrafya atlaslarımız Harita Genel Komutanlığınca onaylanmıştır. Atlaslarımız; * Kapaklar ve içsayfalar 4 renk ofset baskılıdır. * Kapaklar selefon kaplıdır * Kaliteleriyle kendilerini kanıtlamış olan atlaslarımız güncel gelişmelere uyarlanmaktadır. »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız