Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Antrenörlük

Antrenörlük isimli konu başlığında toplam 37 kitap bulunuyor.
  Antrenörlük kategorisindeki kitaplar
Uğur Dündar

Nobel Yayın Dağıtım

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM 3-ENERJİ SİSTEMLERİ VE TEMEL KAVRAMLAR 3.1-ENERJİNİN TANIMI 3.2- ENERJİNİN BİYOLOJİK DÖNÜŞÜMÜ 3.2.1-Anaerobik Enerji Yolu 1.2.1.1- Atp - Cp (Fosfojen) Sistemi 3.2.1.2- Laktık Anaerobik Enerji Yolu (Anaerobik Glikoliz - Laktik Asit Sistem 3.2.1.3-Atp`nin Aerobik Kaynakları, Aerobik Metabolizma 3.2.2- Aerobik Sistem Ve Yağ Metabolizması 3.2.3- Aerobik Metaboli..»»
Yaşar Sevim

Nobel Yayın Dağıtım

İÇİNDEKİLER 1. GİRİŞ 2. ANTRENMAN KAVRAMI VE GENEL İLKELER 2.1. Antrenman Nedir? 3. ANTRENÖR VE TANIMI 3.1. Antrenörün Kişilik Özelliği 3.2. Antrenörün Çalışma Yöntemleri 3.3. Antrenör Müsabakaya Nasıl Hazırlanır? 3.3.1. Müsabaka Öncesi 3.3.2. Müsabaka Esnasında 3.3.3. Müsabaka Sonrası 3.4. Antrenör Tipleri 3.4.1. Aşırı Disiplinli Otoriter Antrenör Tipi 3.4...»»
Yaşar SevimHakan SunayFehmi TuncelEmre Erol

Gazi Kitabevi

Her spor dalında, değişik düzeylerde uygulama yapabilecek, yetenekli ve bilgili antrenörlerin yetiştirilmesi, eğitilmesi ve sürekli geliştirilmesi ve bilgilerini sporculara yansıtması Türk sporunun başarı garantisi olacaktır. Yine bütün spor dallarında sporcuların her aşamada istenilen biçimde yetiştirilmesi de eğitilmesi ancak bilimsel temellere dayalı ve bir sistem içerisinden yetiştirilen bilin..»»
Semiyha Dolaşır

Gazi Kitabevi

"Spor Eğitimi"nden söz edildiğinde, antrenör, akla ilk gelen kişilerden olmalıdır. Antrenörün daha iyi eğitilmesi ile ilgili arayışlar, hem ülkemizde, hem de diğer ülkelerde süregelmektedir. Bu dinamik eğitim süreci içinde, gelişmiş ülkelerin antrenörlük eğitimi programlarında "spor etiği" ve "antrenör-antrenörlük etiği" gibi kavramlar ile bu konularda antrenörlerin eğitilmesinin yer almakta olduğ..»»
Semiyha Dolaşır

Gazi Kitabevi

"Spor Eğitimi"nden söz edildiğinde, antrenör, akla ilk gelen kişilerden olmaktadır. Antrenörün daha iyi eğitilmesi ile ilgili arayışlar, hem ülkemizde, hem de diğer ülkelerde süregelmektedir. Bu dinamik eğitim süreci içinde, gelişmiş ülkelerin antrenörlük eğitimi programlarında "spor etiği" ve "antrenör-antrenörlük etiği" gibi kavramlar ile bu konularda antrenörlerin eğitilmesinin yer almakta oldu..»»
Erkut Konter

Palme Yayıncılık

Mehibe Akandere

Nobel Yayın Dağıtım

Genç ve saglikli kalmak insanlarin en büyük ve en eski arzusudur. Bu ilkeden yola çikilarak hazirlanmis olan bu çalisma, her gün 5 dakika çalisarak rahatlamayi ve sagligin korunmasini hedeflemektedir. Bunu yaparken antrenmansiz bir vücudun özel jimnastik hareketleriyle ve belirli bir zaman süresince egitilebilecegini unutmamak gerekir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise hareketlerin kolay uy..»»
Dilaver Nebioglu

Nobel Yayın Dağıtım

Beden eğitimi derslerinde örnek uygulamalar temelinde; beden eğitimi dersi yönetim ilkeleri, törenler-komutlar-temel ve jimnastik duruşlar, beden eğitimi dersinin işlenişinde yanlış uygulamalar ve bunları gidermeye yönelik örnek uygulamalar, statik hareketler ve stretching örnekleri, çok amaçlı salonlar ve her türlü alanlarda yapılabilecek koordinasyon örnekleri, beden eğitimi dersinde değerlendir..»»
Hikmet Aracı

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap genel anlamda ilköğretim 1, 2, 3, 4 ve 5. sınıflar beden eğitimi dersi için hazırlanan programları içermektedir. İlköğretim birinci kademede beden eğitimi derslerinde yapılan çalışmalar 1. sınıftan 5. sınıfa kadar kademeli ve çoktan seçmeli olarak pratik bir şekilde anlatılmıştır.»»
Hikmet Aracı

Nobel Yayın Dağıtım

İlköğretim ikinci kademede beden eğitimi derslerinde yapılan çalışmalar 1. kademede konularının devamı niteliğindedir. İşlenen tüm ünite ve ünitelerin konuları, birinci kademede beden eğitiminin temeli sayılan konuların, öğrencilerimizin yaş ve seviyelerinin de dikkate alınmasıyla geliştirilmiş halidir.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.